Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

SHBA Pavilion Ushqim Taipie


From December 17, 2020 09:00 until December 20, 2020 18:00
886-2-27255200 ext. 2662
Kategorite Ushqim & Pije

SHBA Pavilion Ushqim Taipie

SHBA PAVILION në USHQIM
Shfaqja e pashembullt, shanset e mahnitshme

Shfrytëzoni këtë shans për të marrë pjesë në PAVILIONIN e Sh.B.A-së në FOOD Taipei, një nga shfaqjet më me ndikim të ushqimit në Azi që nga viti 1991. Ekspozita mbahet çdo vit në Sallën e Ekspozitave TWTC NANGANG dhe vazhdon të zgjerohet.

38 pavijone kombëtare e shfrytëzuan rastin për të shfaqur produktet e tyre në FOOD Taipei, e cila ka provuar veten si shfaqja më efektive e ushqimit për sa i përket matjeve cilësore dhe sasiore. Shfaqja tërhoqi më shumë se 62,000 profesionistë vendas dhe ndërkombëtarë gjatë gjithë periudhës katër-ditore. Pavijoni i SHBA, i vendosur në vendin e dukshëm të vendit të ngjarjes, është platforma më e mirë për të promovuar produktet tuaja tek importuesit, shitësit me shumicë, shpërndarësit dhe shitësit me pakicë të ushqimit vendas!

Kategoritë e produktit:
 • Frutat dhe Perimet e freskëta
 • Frutat dhe Perimet e Ruajtura
 • Shpend
 • Ushqim deti
 • Mishi dhe produktet e përpunuara të mishit
 • Vajrat ushqimore
 • Produktet e qumështit
 • Ushqime të përgatitura të ngrira
 • Ushqim i pjekur
 • Ushqim të konservuar
 • Biskota
 • Verë & pije alkoolike
 • Kafe & Çaj
 • Lëng dhe pije të buta
 • Aroma dhe ëmbëlsira
 • Akullore
 • Ushqimi HALAL 

Klikime: 7191

vend


500 Figurë u larguan