Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shenzhen Cosmetics International Beauty Expo


From December 25, 2019 09:30 until December 27, 2019 18:00
+ 86 18664644495
Kategorite Fashion & Beauty

Shenzhen Cosmetics International Beauty Expo

Si një nga qytetet e nivelit të parë në Kinë, Shenzhen është pozicionuar si qendër kombëtare ekonomike, shpërndarës ndërkombëtar të transportit, si dhe qendra të mëdha financiare kombëtare. Shenzhen është qyteti kryesor i zonës Guangdong-Hong Kong-Macao Greater Bay. Ajo ka një kapacitet të fortë rrezatimi për vendet e vendit dhe aziatike, duke gëzuar reputacionin e "Capital Design" dhe "Fashion City".
2019 Shenzhen Cosmetics Expo International (IBC 2019) mbulon katër tema kryesore: Ekspozita e produkteve kozmetike dhe të kujdesit personal, Ekspozita e lartë e bukurisë dhe flokëve, Ekspozita e zinxhirit të furnizimit kimik ditor, Ekspozita e bukurisë mjekësore të lartë. Krijo një Ekspozitë Ndërkombëtare Moda që integron linjën e përditshme kimike, linjën e sallonit të bukurisë, linjën e zinxhirit të furnizimit të prodhimit, kozmetikës mjekësore dhe kozmetikës së importuar. Qëllimi i tij është të ndërtojë një industri kozmetike dhe të mbulojë industrinë e sipërme dhe të poshtme të platformës së biznesit të të gjithë produkteve, të mbledhë blerësit, blerësit dhe ekspertët dhe studiuesit e të gjitha kanaleve për të ofruar shkëmbime informacioni, negociata tregtare, zgjidhje industriale dhe shërbime të tjera. Gjatë së njëjtës periudhë, do të mbahet dhjetëra forume profesionale. Ekspertët e posaçëm do të ftohen për të udhëhequr trendin e zhvillimit të industrisë.

Klikime: 7622

vend


Ftese
Jam i lumtur që vij në këtë panair. Ju lutem më jepni një letër ftese në mënyrë që të merrni vizë. Faleminderit
0
Ftese
Ju lutem më dërgoni një letër ftese në mënyrë që të më mundësoj të marr vizë. Faleminderit
0
Aman Khurana
Ju lutemi Dërgoni Ftesën Zyrtare
Përshëndetje Ekipi

Unë jam i interesuar të vij në ju Expo në mënyrë që të gjeni furnizues të mirë të besueshëm në industrinë kozmetike. Ne aktualisht merremi me shumë produkte make up dhe do të donim të zgjeronim gamën tonë të produkteve. Ju lutemi, më dërgoni një ftesë zyrtare, në mënyrë që të mund të vij në Ekspozitën tuaj në Shenzhen.
Thank You
Aman Khurana
Ndërmarrja Alpha
[email mbrojtur] il.com

0
Miquel Bisogno
Produkte për zgjatjen e qerpikëve
Hi
A përqendrohet ky panair në produktet dhe furnizuesit e zgjatjes së qerpikëve?

Të fala

0

500 Figurë u larguan