Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi Ndërkombëtar i Automobilave në Kinë


From November 20, 2021 09:30 until November 22, 2021 18:00
+ 86-576 82767612-
Kategorite Automobilistik

Panairi Ndërkombëtar i Automobilave në Kinë

Ekspozitën ndërkombëtare të auto-furnizimeve në Hangzhou, ekspozita sjell së bashku më shumë se ekspozuesit 1000, ekspozitat jo vetëm mbulojnë tregun e makinave pas gjithë zinxhirit të industrisë, nga 1 a në 1 d nga 3 b në 3 shtatë pavijone të mëdha, nxitës kartash, ndryshim rrugësh, botanikë , të mprehtë, përmes, të rinj ChengJie, master paster, sy të ditës, kompanitë e mëdha të tilla si koeficienti Dallas. Më shumë se 30 takimet automobilistike pas shitjes dhe BBS do të mbahet gjatë së njëjtës periudhë.
Heaven lart, Suzhou dhe Hangzhou më poshtë. Hangzhou, Zhejiang, ka tërhequr vizitorë të shumtë nga e gjithë bota me bukuri elegante historike dhe kulturore, qytet turistik i famshëm skenik, transport i përshtatshëm dhe mjedis i pasur ekonomik. Me ndihmën e samitit global G20, kjo metropol ndërkombëtar ka bërë hapa të mrekullueshëm në paraqitjen e saj urbane dhe ndërtimin e ekspozitës. Hangzhou ekspozitë ndërkombëtare pas automjetit të automobilave do të mbahet në Hangzhou ekspozitë ndërkombëtare, shkalla e ekspozitës do të vendosë ekspozitën më profesionale në Hangzhou, Hangzhou transporti i përshtatshëm, ushqimi, strehimi, udhëtimi, turizmi, dhe avantazhe të tjera mjedisore gjithëpërfshirëse do të sjellë ndjenja të reja ekspozues dhe vizitorë vendas!

Klikime: 11379

vend


500 Figurë u larguan