Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Kina (Qingdao) Ekspozita Ndërkombëtare e Industrisë së Çajit

Nga nëntori 01, 2019 09: 00 deri në nëntor 04, 2019 18: 00
At Qendra Ndërkombëtare e Konventës në Qingdao Adresa: Miao Ling Lu, LaoShan ShangQuan, Laoshan Qu, Qingdao Shi, Shandong Sheng, Kinë, 266000
(+ 86 755) 82222201

http://www.goodtea.cc/web/?id=143

Booking.com
http://www.goodtea.cc/web/?id=143
Klikime: 3636

Si një qytet port bregdetar, Qingdao është qyteti më tërheqës në pellgun e detit të verdhë. Ndërkohë, gadishulli Shandong ku Qingdao ndodhet në rajonin më të pasur ekonomik në Kinën veriore dhe roli i qytetit qendror rajonal do të mbështesë fuqishëm statusin e Qingdao si një qytet. Si një qendër e rëndësishme ekonomike qendrore në bregun lindor të Kinës, zhvillimi ekonomik i Qingdaos ka hyrë në nivelin e vendeve të moderuara të zhvilluara dhe kapaciteti i saj i konsumit është në krye të Kinës. Kjo është një nga bazat më të rëndësishme të industrisë së çajit dhe qendrat e shpërndarjes së tregtisë në veri të Kinës.

Kina (Qingdao) Ekspozita Ndërkombëtare e Çajit Ekspozita e rërës së purpurt, qeramikës dhe çajit dhe furnizimeve kanë përfunduar në konventën ndërkombëtare dhe qendrën ekspozuese në Qingdao. Sipas statistikave jo të plota të komitetit organizues, gjatë katër ditëve të fundit, rreth 58,000 njerëz vizituan vendin e panairit të çajit.


Booking.com

500 Figurë u larguan