Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Chongqing International Auto Exhibition (Panairi i Industrisë)

Nga Qershori 05, 2019 09: 00 deri në qershor 11, 2019 18: 00
023-68633618 ; 023-68634044

http://www.autochongqing.com

Booking.com
http://www.autochongqing.com
Klikime: 2600

Ekspozita ndërkombëtare e automobilave Chongqing është mbajtur në yuelai chongqing qendra ndërkombëtare e ekspozimit.

Veprimtaria në qershor në kuadër të rrotullimit të makinave të kthyera që shkurton anash, shkalla e ekspozimit do të arrijë metra katrorë 16, të mbledhur më shumë se 100, më shumë se markat e makinave 1000 mbulojnë të gjitha makinat, suvs, SUV, MPV dhe minivan, kamionë, financim, ju mund të mendoni për një makinë, ka shumë zakonisht shohin një makinë të re, koncept makinën, makina luksoze të lartë.Është me të vërtetë kënaqësia kombëtare e industrisë së automobilave, një ditë e pa automjetin gjysmë të jetës të gjitha


Booking.com

500 Figurë u larguan