Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kina Ndërkombëtare e Nail Expo


From October 15, 2021 09:30 until October 17, 2021 18:00
+ 010 5164 9175
Kategorite Fashion & Beauty

 

Kina Ndërkombëtare e Nail Expo

 
China International Nail Expo, Pekin

Organizuar nga një ekip profesional organizues i panairit - edicioni i tretë i China International Nail Expo, Pekini do të mbahet në Qendrën Kombëtare të Kongreseve të Kinës, Pekin. Ekspozita do të shfaqë mbi 150 marka lokale dhe ndërkombëtare me cilësi të lartë të thonjve dhe qerpikëve përfshijnë produkte të artit të thonjve, manikyrin e thonjve dhe xhel, produkte për kujdesin e thonjve, produkte të zgjatjes së qerpikëve, paketim dhe mjete dhe shkolla trajnimi për thonjtë dhe qerpikët në mënyrë që të sigurojë platforma e shkëlqyeshme për lojtarët e industrisë për t'u informuar me trendet më të fundit dhe kap pulsin e tregut dhe për të kryer urdhra biznesi aty për aty.
 

Në Kinë, pavarësisht nga vajzat e reja elegante

Në Kinë, pavarësisht nga vajzat e reja elegante, zonjat apo personazhet e famshëm, ato janë në lidhje me cilësinë e tyre më të mirë të jetës dhe do të vishen siç duhet çdo ditë dhe do të shkojnë rregullisht në sallonin e bukurisë për të grimuar thonjtë e tyre shumëngjyrësh dhe për të zgjatur qerpikët e tyre të mprehtë. Kështu, tregu i thonjve dhe qerpikëve rritet shpejt dhe po zhvillohet në mënyrë të qëndrueshme midis tregjeve lokale të shitjeve dhe eksporteve. Tregu konsumues në Kinën kontinentale posaçërisht në industrinë e thonjve dhe qerpikëve ka mbetur i fortë rritja vjetore dhe pjesa e tregut kontribuon deri në 19% në mesin e gjithë industrisë së bukurisë dhe tërësia e rritjes së mundshme mund të jetë e pafund!
 

Kryeministri juaj Choice - Kinë

Ka shenja të rënies së ekonomisë botërore në vitet e fundit megjithatë, megjithatë, tregu i konsumuar në territorin e Kinës posaçërisht në thonjtë dhe industrinë e qerpikëve kanë mbetur rritje të fortë vjetore.

 

Ideal Host City - Pekin

Si kryeqyteti i Kinës, Pekini është i zhvilluar mirë në qendrën kryesore tregtare të rajonit. Pekini është një nga qendrat më të rëndësishme financiare në Kinë që tërheq më shumë se 100 biznese të Fortune 500 për t'u bazuar në Pekin duke përfshirë sektorë në financa, media, teknologji informacioni, konsulencë dhe shërbime.
 

Mjedisi i Biznesit Ideal

Afërsia e Pekinit me qendrat kryesore të popullsisë në Kinë e ka bërë atë si një portë ideale për në tregje të ndryshme të mundshme. Infrastruktura e zhvilluar mirë e Pekinit dhe objektet gjithëpërfshirëse të biznesit gjithashtu e bëjnë qytetin një trampolinë të shkëlqyeshme për industritë e thonjve dhe qerpikëve.

 

Në Kinë, pavarësisht nga vajzat e reja elegante

Është një platformë promovimi dhe tregtimi profesional dhe efikas. Nëpërmjet negociatave ballë për ballë dhe komunikimit të drejtpërdrejtë me blerësit profesionistë ndërkombëtarë dhe vendas në vendin e ekspozitës, ekspozuesit dhe blerësit profesionistë mund të promovojnë në mënyrë efektive promovimin e biznesit dhe bashkëpunimin e biznesit në platformën ekspozuese

 

Nails të Lartë dhe thonjtë e qerpikëve Kategoritë e Produktit:

- Produktet e Nail Art
- Nail Polish dhe Gel
- Produkte Extension Qerpiku
- Paketimi dhe Mjetet e Thonjve
- Organizatat e Trajnimit të Thonjve dhe Qerpikëve

 

Produktet më të interesuara të blerësve në panairin e fundit    

Produkte të artit të thonjve 71%
Paketimi i thonjve dhe mjetet 57%
Produktet e zgjerimit qerpiku 51%
Nail polish dhe xhel produkteve 44%
Produkte të kujdesit natyral të thonjve 39%
Organizatat e Trajnimit të Thonjve dhe Qerpikëve 38%
Shoqatat e industrisë së thonjve dhe qerpikëve 28%
Pajisjet dhe mobiljet për sallone 26%
Të tjerët 1%
Vërejtje: Blerësi ticks më shumë se një opsion që përqindja e përgjithshme është mbi 100%

Klikime: 11846

vend


500 Figurë u larguan