Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Pet Fair Azi

From August 19, 2020 09:00 until August 23, 2020 18:00
+86 21 6195 6088

http://www.petfairasia.com/en/


Booking.com
http://www.petfairasia.com/en/

Pet Fair Azi

Pet Fair Asia është ekspozita bazë për furnizimin me kafshë në Azinë e Paqësorit

Pet Fair Asia është ekspozita bazë për furnizimin me kafshë në Azinë e Paqësorit. Ngjarja i jep një rëndësi të veçantë tregjeve aziatike dhe propozon një mbulim të gjerë të zinxhirit të furnizimit dhe nevojave ndihmuese. do të bashkë-vendoset me Aquarama, ekspozitën ndërkombëtare për akuariumin dhe furnizimet terrarium, peshqit zbukurues dhe zvarraniket, kopshtin dhe produktet e pellgut. Të dy ngjarjet do të formojnë një platformë gjithëpërfshirëse ndërkombëtare për furnizimin me kafshë në Kinë, me ekspozuesit 1600 në sallat 14.

VLERA E NJË DREJTUES KRYESOR

Duke u përballur me rritjen e paparë dhe ndryshimet në natyrë, sektori kinez i kafshëve po bëhet një "treg masiv për produktet premium". Pas marrëveshjeve dypalëshe në 2015 midis Kinës dhe partnerëve të saj komercialë, liberalizimi i tregtisë ushqimore për kafshët shtëpiake drejton markat kryesore nga jashtë për të përqafuar mundësi të reja të zhvillimit të biznesit. Nuk ka pasur ndonjëherë një kohë më të mirë dhe vend më të mirë për kompaninë tuaj që të rritet në atë që ju jeni më të mirë në: cilësi.

Por si të kuptoni se çfarë konsumatorët në Kinë, në Azi, kanë nevojë vërtet? Si organizojnë partnerët tuaj profesionalë biznesin e tyre? Si t'i bindni ata që të zgjedhin produktet në të cilat besoni? Në epokën e komunikimit digjital dhe rrjeteve shoqërore, nevoja për t'u takuar ballë për ballë për të kryer biznes vjen si dëshmi. Asgjë nuk krahasohet me përvojën e shikimit, prekjes, testimit dhe diskutimit të produkteve dhe zgjidhjeve të reja në person.
Sidomos në Azi. Kryesisht në Kinë.

NJË BIT TË HISTORISË

Filluar në 1997 në Hong-Kong pastaj u zhvendos në Shangai një vit më vonë, Pet Fair Asia është një nga platformat më me ndikim në industrinë globale të përkëdhelur. Pas më shumë se shumë vitesh të rritjes së bashku me zhvillimin e shpejtë të industrisë së përkëdhelur të Kinës, ngjarja është bërë një platformë që nuk do të mungojë dhe ekspozita anijsofëse e kafshëve në Azi.

Spektri i Produktit
Aquaria
 • Peshku zbukurues
 • Akuariume, mobilje
 • Ndriçim
 • Aeratorët, filtrat, pompat
 • Ngrohje, rregullatorë
 • Instrumentet matëse
 • Pajisje, ornamente
 • Bimët
 • Ushqim
 • Shëndeti, trajtimi
Artikuj për Dogs, Cats
 • Cats, Dogs
 • Ushqim
 • Lodhni lodra
 • Grooming
 • Shëndeti, trajtim
 • pjellë
 • Varrimi i kafshëve shtëpiake
 • aksesorë
Artikuj për kafshë të vogla
 • Kafshë të vogla
 • kafaze
 • Ushqim
 • Grooming
 • Shëndeti, trajtimi
 • pjellë
 • aksesorë
Teknologjia e ushqimit të kafshëve
 • Lende e pare, lende e paperpunuar
 • Teknologjia e përpunimit
 • Canning, ruajtja
 • mbrojtjen e mjedisit
 • higjienë
 • Materialet dhe furnizimet për paketim
 • Makineritë e përpunimit
 • Makineri paketimi
Terraria
 • Zvarranikët dhe amfibët
 • Terrariume, mobilje
 • Sistemet e ngrohjes
 • Sisteme ndriçimi
 • Ushqim
 • Shëndeti, trajtimi
 • Pajisje, ornamente
 • aksesorë
Merchandising
 • Regjistrimet, pajisjet
 • Afisho raftet
 • Dekorimi, materiale reklamuese
 • Pajisjet e paketimit, makineritë
 • Materiali i paketimit
 • Paketim special
 • Shënimi, etiketat
 • aksesorë
i llojllojshëm
 • Pajisje të tjera mbrojtëse
 • Instrumentet veterinare
 • Informacioni, teknologjia e komunikimit
 • Pika e shitjes, sistemet e kontrollit të inventarit
 • Shërbimet e transportit
 • E-commerce
 • Sistemet tregtare dhe shitjet
 • Sherbimet
Butik
 • Dhurata dhe aksesorë në modë
 • Artet dhe produktet artizanale

i interesuar

 • Gravatar

  Hossam Elwakil

500 Figurë u larguan