Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Азиски Канцелариски шоу

Од октомври 27, 2020 09: 30 до октомври 29, 2020 18: 00

Азиски Канцелариски шоу

Изложбената изложба привлече многу земји

Последниот саем, шоуто со тематска содржина, ги собра изложувачите на 180 од Кина, Хонг Конг, Тајван, Јужна Кореја, Виетнам, Малезија, Филипини и Турција. да ги прикажат своите најнови најдобри канцелариски материјали и канцелариски материјали во кабините на 221 пред купувачите на 12,500 кои доаѓаат од земјите и регионите на 110.

Азија Најдобро на шоу

Азиските производи за канцелариски материјал се најбараниот избор на извори од страна на глобалните купувачи ширум светот за нивниот тренди дизајн, добар квалитет и конкурентни цени. Ова шоу е важна презентација на најдобрите канцелариски производи и добавувачи во Азија

Едноставно извори под еден покрив

Ако барате најнова и високо профитабилна нова стока за да го развиете бизнисот и да останете пред конкуренцијата, ќе ги имате сите тука под еден покрив.

Запознајте многу од вашите целни добавувачи на едно место

Тоа е одлична шанса да се сретнете и да допрете база со многу од вашите целни канцелариски и канцелариски материјали изложувачи, од врвни ветеран добавувачи на нови старт-ап и новодојденците на шоуто.

Категории на производи:
  • Канцелариски
  • Канцелариски материјали
  • Промотивни и подароци Канцелариски
  • Хартиени производи
  • Назад до училиште предмети
  • Детски канцелариски простор и предучилишно образование
  • Компјутерски периферни уреди и додатоци

500 Останати симболи