Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Foshan International Conference & Exhibition Centre

Booking.com
Adresa: Kina, Guangdong, Foshan, Chancheng, Taobo 1st Rd, 陶 博 一路
Faqja e internetit:

Booking.com

E vendosur në thelbin e zonës metropolike Guang-Fo dhe si kryqëzim i rëndësishëm i transportit të rajonit të deltës së lumit Pearl, Konventa Ndërkombëtare Guangdong Tanzhou dhe Qendra e Ekspozitave (GICEC) ofron një platformë të shkëlqyeshme ndërkombëtare të ekspozitës për ndërmarrjet e qeramikës dhe produkteve të banjove nga e gjithë bota , sidomos ndërmarrjet në Guangdong dhe Foshan për të ekspozuar dhe vizituar. Në bashkëpunim me gjigandin ndërkombëtar të industrisë së ekspozitës Deutsche Messe AG, sallë ekspozite është posaçërisht e pozicionuar dhe e dizajnuar për ekspozitë industriale me një dysheme të lartë, me kapacitet të madh ngarkimi dhe me dyer të mëdha etj., Të cilat mbushin boshllëkun e ekspozitës industriale në shkallë të gjerë në Kinë. Sipërfaqja e përgjithshme e planifikuar e GICEC është rreth 300,000m2, duke përfshirë një sipërfaqe të përafërt të katit 200,000m2. Sipërfaqja e përgjithshme e Phase1 është rreth 161,000 m2, me një sipërfaqe të përgjithshme ndërtimi të 117,000 m2 dhe sipërfaqe bruto të katit 95,000m2. Faza 1 është e përbërë nga salla ekspozuese 5 me një histori (zona 9,072 m2 që ekspozon secila), qendër konferencash dhe sallë regjistrimi dhe qendër energjie etj. Çdo sallë është në gjendje të ofrojë kabinat 500 dhe sallat 5 të ofrojnë kabina 2500. Gjithashtu, GICEC ofron dy sisteme WIFI për secilën sallë, një për ekspozuesit, tjetra për audiencat, duke lejuar njerëzit 8000 të përdorin njëkohësisht. Në të ardhmen, sipërfaqja e përgjithshme e ekspozitës do të jetë mbi 100,000 m2, dhe CICPE do të bëhet ekspozita më e rëndësishme ndërkombëtare e produkteve qeramike dhe banjo.