Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong AsiaWorld-Expo

https://www.asiaworld-expo.com/

Booking.com
Adresa: Aeroporti Ndërkombëtar i Hong Kongut (HKG), 1 Sky Plaza Rd, Chek Lap Kok, Hong Kong
Faqja e internetit: (https://www.asiaworld-expo.com/)

AsiaWorld-Expo u hap në dhjetor 2005 dhe është bërë një vend i klasit botëror në Hong Kong, duke ofruar mbi 70,000 metra katrorë hapësira rentabile për ekspozita, konventa, koncerte, sporte dhe argëtime.