Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Kongresi dhe Ekspozita në Hong Kong

Adresa: 1 Expo Dr, Hong Kong (https://www.hkcec.com/)


Booking.com

(Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map, Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë

Qendra e Konventës dhe Ekspozimit në Hong Kong, e vendosur në portin e mrekullueshëm dhe të njohur të Victoria, është në pronësi të Këshillit të Zhvillimit të Tregtisë në Hong Kong (TDC) dhe Qeverisë së Rajonit të Veçantë të Hong Kongut. Qendra e Konventës dhe Ekspozimit në Hong Kong (Management) Limited ("HML") është menaxhimi privat privat dhe kompania operative përgjegjëse për ofrimin e menaxhimit ditor për Qendrën.

Kongresi dhe Ekspozita në Hong Kongprapa