Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare e Ndihmës në Guangzhou

Adresa: Guang Zhou Guo Ji Cai Gou Zhong Xin, Haizhu Qu, Guangzhou Shi, Guangdong Sheng, Kinë

Qendra Ndërkombëtare e Ndihmës Ndërkombëtare Guangzhou pranë Kompleksi i Kantonit. Pavioni ndodhet në Pazhou Island, Haizhu, Guangzhou. Pavioni B në Qendrën e Ekspozitave Pazhou në Guangzhou. Salla e ekspozitës ka një sipërfaqe ndërtimi prej 258 mijë metra katrorë. Qendra ndërkombëtare e prokurimit Pazhou është e vendosur në Pazhou Island, në juglindje të Guangzhou. Objektet e saj të reja do të përdoren në anën lindore të Qendrës së Konventës dhe Ekspozimit në Guangzhou. Ndërtesat e zyrave të saj dhe hotelet janë të vendosura në anën veri-jug. Zhvillimi i një zone të gjerë dhe një sasi e madhe e hapësirës së përbashkët, dhe hapësira e madhe e hapur përcakton peizazhin e hapur në zonë. Ai mbulon një sipërfaqe totale prej rreth 110 mijë metra katrorë, sipërfaqja e saj e ndërtimit është 250 mijë metra katrorë dhe sipërfaqja e dyshemesë është 170 mijë metra katrorë. Qendra e blerjes ndahet në dy anë: në anën lindore ka dysheme 18 prej rreth 105 mijë metra katrorë, shtresa 1-4 e podiumit, metra 6 të lartë dhe metra 18, çdo kat zonë është rreth 12000 metra katrorë, katet 5-18 të kulla, 4 metra të lartë, 18 metra span, dhe 42000 banesë metra për sipërfaqe kat. Ana perëndimore është 65 mijë metra katrorë e sallës së madhe private të ekspozitës me qira. Negativ është 80000 metra katror: ekzistojnë qendra përkrahëse biznesi 40000, zona logjistike, furnizim ushqimi, pajisje dhe sallë ekspozimi nëntokësore, dhe pjesët e tjera janë hapësira parkimi 1000 në parkingun nëntokësor.