Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Online dhe Virtual

Adresa: online
Faqja e internetit: (https://www.cantonfair.net/expo-news)

Për shkak të sëmundjes COVID-19 të vitit 2020, salla e ekspozitës duhet të mbahet në një distancë të sigurt, dhe ekspozitat nuk mund të mbahen në të njëjtin vend si sallat e ekspozitës.

Disa ekspozita, si psh Canton Fair, zgjidhni të mbani ekspozita virtuale në vend se sa personalisht. Ekspozita është e hapur për publikun.

A do të jetë kjo një pjesë e rëndësishme e ekspozitës, ekspozitës dhe panairit në të ardhmen?