Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Taipei World Trade Center, Taipei, Tajvan

Adresa: Nr 5, Seksioni 5, Rruga Xinyi, Qarku Xinyi, Taipei City, Tajvan 110

Qendra Botërore e Tregtisë në Taipei filloi në janar 1986 nga organizata më e madhe e promovimit të tregtisë së Tajvanit, Tajvani për Zhvillimin e Tregtisë së Jashtme Tajvani (TAITRA), për të siguruar një vend të vetëm modern që do të kombinonte hapësirën ekspozuese, objektet e konferencave, të biznesit. TWTC kombinon çdo shërbim të mundshëm që sjell një shërbim të gjerë konsultimi për çështjet tregtare, partnerët tregtarë, furnizuesit dhe tregjet.

Ky kompleks katër-në-një, i vendosur në rrethin Xinyi të qytetit, është projektuar për të përshtatur nevojat e bashkësisë ndërkombëtare të biznesit, prandaj nuk ka vetëm një, por katër struktura në TWTC. Salla e Ekspozitave, Qendra Ndërkombëtare e Konventës, Ndërtesa e Tregtisë Ndërkombëtare dhe Grand Hyatt Taipei, të gjitha përbëjnë një kompleks biznesi të integruar.