Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave Nanjing

Adresa: 88 Longpan Rd, Xuanwu Qu, Nanjing Shi, Jiangsu Sheng, Kinë, 210089
Faqja e internetit: (http://www.njiec.com)

Nanjing Qendra Ndërkombëtare Ekspozita që nga përfundimi i saj në gusht 2000, Nanjing Qendra Ndërkombëtare Ekspozita ka qenë një platformë e rëndësishme për konventën Nanjing dhe industrinë e ekspozitës. Ajo ka ndërmarrë me sukses shumë ekspozita dhe konferenca ndërkombëtare dhe vendore, duke përfshirë Konferencën 6th World Chinese Entrepreneurs, Panairin e Pajisjeve Mjekësore të Kinës, Panairin e Turizmit të Kinës. Panairi i Pambukut në Kinë, Panairi i Panairit Kombëtar të Pijeve, Kina Ndërkombëtare API, Ndërmjetësuesit, Paketimi, Panairi i Pajisjeve, Panairi Kombëtar i Motorrave dhe Aksesorëve, Kina Ftohje, Pompë e Kondicionuar dhe Pompë e Ngrohjes Expo Energjisë, Dhe disa ekspozita të nivelit të lartë në shkallë të gjerë, duke përfshirë Kinën Nanjing Panair Kulturor dhe Kreativ të Industrisë, Ekspozita Ndërkombëtare e Tregut të Jiangsu, Ekspozita e Eksporteve të Eksportuara në Azi, Ekspozita Ndërkombëtare Budiste e Nanjing Artware, Ekspozita Ndërkombëtare e Ushqimit Jiangsu.