Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Konferenca dhe Ekspozita Ndërkombëtare Xiamen

Adresa: Road Ekspozita, Qarku Siming e qytetit Xiamen Nr. 198
Faqja e internetit: (https://www.xicec.com/)

Konferenca dhe Ekspozita Ndërkombëtare Xiamen

Konferenca dhe Ekspozita Xiamen Group Inc është një konferencë dhe ndërmarrje gjithëpërfshirëse gjithëpërfshirëse shtetërore në shkallë të gjerë, e cila u themelua në vitin 1999. Ajo ka 9 ndërmarrje plotësisht pronësore, duke menaxhuar disa ambiente të mëdha moderne, të tilla si Konferenca Ndërkombëtare Xiamen & Qendra Ekspozita , Konferenca & Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Fuzhou Strait, Qendra Ndërkombëtare e Konferencave Xiamen dhe Salla e Koncerteve XICEC, me sipërfaqe totale të vendit mbi 780,000 metra katror, ​​mbulim neto prej 230,000 metrash katrorë të sallave të ekspozitës dhe mbi 80 salla takimesh të klasave të mesme dhe të larta. XICEC Croup ka formuar katër biznese thelbësore, të cilat janë Menaxhimi i Qiradhënies së Vendeve, Organizimi dhe Pritja e Ekspozitës, Qiradhënia e Konferencave dhe Shërbimi i Ekspozitës. Ajo ka organizuar me sukses disa ekspozita të markave të njohura, ndër të cilat Panairi Ndërkombëtar i Gurit në Kinë Xiamen mbulon një sipërfaqe prej mbi 166,000 metrash katror duke zënë vendin e parë në botë, ndërsa Panairi Ndërkombëtar i Arteve dhe Mjeshtërisë së Kinës Xiamen zë 90,000 metra katrorë, plotësisht meriton një nder i Panairit më të madh Artikujve dhe Artizanatit Budist në të gjithë botën.