Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Foshan - Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozimit në Tanzhou

http://www.gicec-china.com

Booking.com
Adresa: 1 Ekspozita Rruga, Beijiao Qyteti, Shunde Qarkut, Foshan City, Guangdong Province
Faqja e internetit: (http://www.gicec-china.com)

Booking.com Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozimit në Tanzhou (GICEC) është një kompleks shumë-funksional që integron lehtësira tregtare duke ofruar shërbime për ekspozita dhe konferenca. E vendosur në zonën qendrore të Zonës së Madhe të Gjirit të Guangdong-Hong Kong-Macao dhe grupit të lartë novator të Sanlong Bay, ai shërben si një platformë e rëndësishme për të promovuar integrimin dhe zhvillimin e panaireve tregtare dhe industrive konkurruese të Foshan.

Booking.com