Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare Expo Chongqing

Adresa: 66 Yuelai Ave, Yubei Qu, Chongqing Shi, Kinë, 400000
Faqja e internetit: (https://www.chongqingexpo.com)

Qendra Ndërkombëtare Expo Chongqing

Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Chongqing Vendi i ekspozitës në sipërfaqe prej 200,000 metrash katrorë, gjithsej 16 shtresa të plota të sheshta pa sallë ekspozite kolone, një sallë ekspozite e vetme prej 11,500 metrash katror, ​​ngarkesa tokësore 3-5 ton / metër katror, ​​pajisje të rënda mund të futeni direkt në pavijon. Zona e ekspozitës në natyrë prej 100,000 metrash katror, ​​ngarkesa tokësore prej 5 tonë / metër katror, ​​e përshtatshme për mbajtjen e një sërë ngjarjesh, ekspozitash në shkallë të gjerë. Gjithsej 11,000 hapësira parkimi në rajonin verior dhe jug, lehtësira të plota mbështetëse. Salla e ekspozitës me shumë qëllime në mes të zonës së ekspozitës Veri-Jug është 20,000 metra katror, ​​me një lartësi neto prej rreth 19-28 metra dhe mund të strehojë 15,000 vende. I vetmi vend i performancës profesionale brenda një milion personash në Kinën Jugperëndimore.

Pajisur me ndriçim të klasit botëror dhe pajisje audio, i përshtatshëm për një shumëllojshmëri të shpërndarjes së tryezave dhe vendeve, mjedis të rehatshëm, mund të mbajnë koncerte, koncerte, ngjarje sportive, nisje të reja të makinave, leksione forumesh dhe aktivitete të tjera të brendshme.

Me 3 dhomat e mbledhjes së tepërt të 1000, me metra katror 5200, salla të panumërta të banketave të panumërta dhe dhoma takimi fleksibël 47, Qendra Ndërkombëtare e Konventës Yuelai është një shok i rëndësishëm në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës Chongqing, duke ofruar përvojën e përsosur takimi për njerëzit nga ane e mbane botes. Duke u mbështetur në përdorimin e shërbimeve për të krijuar vlerë për konsumatorët, për të promovuar prosperitetin dhe zhvillimin e industrisë së Konventës dhe Ekspozitës Perëndimore, me ndihmën e avantazheve unike të burimeve të Chongqing, Chongqing International Expo Centre është e angazhuar për të ndërtuar një përdorim më të mirë të mjediseve të gjelbra digjitale në Kinë, për ekspozita dhe ngjarje nga e gjithë bota për të siguruar një platformë profesionale ndërkombëtare!