Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Qendra Ndërkombëtare e Konferencave dhe Ekspozita Yangjiang

http://www.yjcec.com/

Booking.com
Adresa: Kina, Yangjiang Shi, Jiangcheng Qu
Faqja e internetit: (http://www.yjcec.com/)

Booking.com Changjiang ka të drejtë si qytet i thika dhe gërshërë në Kinë dhe në Kinë, kuzhinën dhe sendet e eksportit bazë, me shumë markave të famshme industriale të tilla si kështu miratimin e emrave të njohur si qendra kineze thika me thikë, qendra kineze spërkatës, dhe qendra kineze thikë xhepi, etj ka mbi 1,500 hardware, thika dhe gërshërë prodhuesit në qytet, të cilat kontribuojnë me një vlerë vjetore industriale prej më shumë se RMB 30 miliard që llogaritet për 70% të prodhimit kombëtar total, dhe 85% e vëllimit të eksportit kombëtar të kësaj industrie. Changjiang ka themeluar në thelb një zinxhir të industrisë që fillon nga prodhimi, të tilla si përpunimi i çelikut inox, prodhimi i produkteve hardware, përpunimi i aksesorëve, përpunimi i myk, trajtimi i ngrohjes, plating, produktet e lidhura, paketim, në një seri të plotë të logjistikës. një strukturë aglomerimi industrial ka krijuar në bazë të specializimit, bashkëpunimit të socializuar dhe zhvillimit bashkëpunues.

bazuar në avantazhet e mësipërme industriale dhe të tregut, Kina (Changjiang) thika hardware ndërkombëtare dhe gërshërë të drejtë është mbajtur me sukses për vitet e vazhdueshme 16 që nga 2002. vlera e efekteve ekspozuese është rritur vazhdimisht. panairi ka marrë shumë shqetësime edhe nga qarqe të ndryshme të shoqërisë.

W020171109373592616348

Booking.com