Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Tianjin Meijiang Konferenca dhe Ekspozita Qendra

Adresa: Kinë, Tianjin Shi, Xiqing Qu Tianjin Meijiang Qendra e Konferencave dhe Ekspozita: 300381

Booking.com

Tianjin Meijiang Konferenca & Ekspozita Qendra (MJCEC), investuar nga Tianjin Teda grupit të ndërtimit bashkë, LTD., U zyrtarizua në përdorim në maj 2010. Ajo është e vendosur në zonën ekologjike të jetueshme të Tianjin, në afërsi të zonës piktoreske Meijiang, mjedis të bukur, transporti i përshtatshëm. Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është 356,200 metra katrorë, sipërfaqja e ndërtimit është 100,000 metra katrorë, sipërfaqja e ekspozitës në natyrë është 33,000 metra katrorë, ekspozita e brendshme është 54,000 metra katrorë, sipërfaqja e konferencave është më shumë se 8,000 metra katror, kalon nëpër tërë muzeun.

Tianjin Meijiang Konferenca dhe Ekspozita Qendra është qendra më e madhe ekspozitë në Tianjin, është një koleksion i ekspozitave, konferencave, biznesit, hotelierisë, etj në integrimin e pavijonit modern inteligjent, objekteve të përsosur, me standardet ndërkombëtare, është një vend ideal për mbajtjen e ekspozitës të madhe, gjithashtu mund të takohet me banketin, kuvendin, ndërtimin, festimet dhe llojet e tjera të kërkesës. Faza e dytë e qendrës ekspozuese filloi në tetor 2010 dhe përfundoi në shtator 2012. Deri atëherë, zona ekspozuese e konventës dhe qendrës ekspozuese Meijiang do të jetë gati 150,000 metra katrorë.

Tianjin Meijiang Konferenca dhe Ekspozita Qendra, bazuar në rajonin e Bohai rim, përballet me të gjithë vendin dhe duke marrë një pikëpamje globale, ndërmerr ekspozita gjithëpërfshirëse të markave në shkallë të gjerë brenda dhe jashtë vendit dhe është e angazhuar për t'u bërë një qendër ekspozitë ndërkombëtare, e orientuar drejt markës dhe profesionale, duke krijuar një platformë për zhvillimin e ekonomisë ekspozitë Tianjin dhe promovimin e zhvillimit të shpejtë dhe të fuqishëm të ekonomisë Tianjin ekspozitë.