Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Guangzhou - Polifonik Qendra Tregtare Botërore

http://www.pwtcexpo.com/en/

Booking.com
Adresa: Nr 1000 Xingang Dong Road, Qarkut Haizhu, Guangzhou, Kinë
Faqja e internetit: (http://www.pwtcexpo.com/en/)

Booking.com (Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map, Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë)

PWTC Expo integron funksionet e ekspozitës, konferencës, ekspozimit të markave gjatë tërë vitit, zyrës së biznesit, furnizimit me ushqime dhe akomodimit, të cilat plotësojnë njëra-tjetrën dhe shtojnë vlerë në qendër si tërësi, duke e bërë atë një shkallë të gjerë, standarde të larta dhe mirë - pajisur "Konventa, Biznesi dhe Leisure" ekspozitë komerciale komplekse në Pazhou, si dhe në rajonin e Guangzhou. Si një pjesë e rëndësishme e Qendrës Tregtare të Politikave Botërore, me vendndodhjen e saj më të lartë gjeografike, trafiku i përshtatshëm, dizajni hapësinor fleksibël, lehtësira të përkryera mbështetëse, shërbime profesionale, si dhe momentin e ndërtimit të një kryeqyteti ekspozues në Guangzhou, PWTC Expo është shfaqur si një margaritar në industrinë e ekspozitës që nga fillimi i tij në tetor 2008.

Polifonik World Trade Center është projekti më i madh dhe më i plotë i integruar i pasurive të patundshme komerciale në jug të Kinës, në afërsi të prestigjozë "Kina Importi dhe Eksporti Panairi Pavilion", Polifonik World Trade Center si pjesë thelbësore e Poly Global Trade Center, lidhje me Pazhou stacionin e metrosë, sipërfaqja e përgjithshme e ndërtimit të 92,300 metra katrore

një total prej 6 salla ekspozuese standarde ndërkombëtare dhe dyqanet 1 metro janë ngritur. Që nga tetori 2008 zyrtarisht është vënë në përdorim, në sajë të vendndodhjes së favorshme gjeografike, kushteve të volitshme të trafikut, dizajnit hapësinor fleksibël, objekteve të përkryer mbështetëse, ekipit profesional të shërbimit cilësor, ekspozitës polimerizuese, konferencës, tregtisë së ekspozitës shumëvjeçare, zyrës së biznesit, një, për t'u bërë qendra më ekskluzive ekspozuese në jug të Kinës, të fitojë vëmendjen e industrisë së ekspozitës.

Expo është e vendosur në zemër të Konventës së Pazhou dhe rrethit të ekspozitës në rrethin e Haizhu, Guangzhou. Metro Line 8 ka qasje të drejtpërdrejtë në hyrjen e sallës së ekspozitës dhe "Stacioni i saj Pazhou" është i lidhur në mënyrë të përsosur me Expo. Rrjeti i transportit rrugor është i shpejtë dhe i përshtatshëm. Është ngjitur me autostradën e Unazës në lindje, autostradën jugore të Kinës në perëndim, Rrugën e Lindjes Newport në veri dhe Rrugën e Mesme Fengpu në jug, dhe shumë linja autobusi ndërpriten këtu. Me të gjitha këto infrastruktura të transportit, udhëtarët mund të arrijnë shpejt në stacionin hekurudhor të Guangzhou, stacionin hekurudhor të Guangzhou Lindjes, stacionin hekurudhor të Guangzhou Jugut, Stacionin Terminali të Tianhe dhe aeroportin ndërkombëtar Baiyun.