enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Pekin - Qendra e Ekspozitave Ndërkombëtare të Kinës së Re

Adresa: Nr. 88 Yuxiang Road, Shunyi, Pekin, Kinë,

Tianzhu New Hall u krijua dhe u investua nga Këshilli i Kinës për Promovimin e Tregtisë Ndërkombëtare. Ajo ka një shkallë të madhe, objekte të plota, dhe funksione të plota. Është një makinë 30-minutësh nga Jing'an Zhuang dhe të dy salla planifikojnë dhe zbatojnë menaxhimin dhe menaxhimin e integruar. Ekspozita të njohura të tilla si vegla makine, makina, shtypje, komunikacion, metalurgji, qelqi, etj, janë zgjedhja e parë për ekspozuesit dhe ekspozitat në kryeqytet.
 
Kina Qendra Ndërkombëtare Ekspozita Tianzhu New Hall ka një sipërfaqe totale të planifikuar të tokës 155.5 hektarë. Pas përfundimit, ajo do të bëhet qendra më e madhe dhe më e plotë ekspozitë në Pekin. Përfshirë 16 të ndara të vetme, me një shtresë, pa kolona, ​​hapësira të mëdha të ekspozitës, sipërfaqe të përdorimit të brendshëm të 200,000 metra katrore. Çdo sallë e ekspozitës mund të organizojë në mënyrë të pavarur ekspozita dhe ekspozita të vogla dhe mund të komunikojë me njëri-tjetrin përmes korridoreve të brendshëm, gjë që ndihmon në mbajtjen e ekspozitave në shkallë të gjerë. Në fazën e parë u ndërtuan sallat e ekspozitës 8, me një sipërfaqe shtëpie prej 100,000 metra katrorë dhe një sipërfaqe të jashtme 50,000 metra katrorë. Që nga fillimi i saj në 2008, ekspozita është rritur me shpejtësi nga viti në vit. Aktualisht, më shumë se ekspozita 30 mbahen çdo vit. Shumica e tyre janë ekspozita të njohura të mëdha dhe të mesme në vend dhe jashtë vendit, e cila në masë të madhe promovon zhvillimin e shpejtë të industrisë së konventave dhe ekspozitave të Pekinit dhe është ekonomia ekspozuese dhe industria ekonomike dhe tregtare në Kinë. Prosperiteti në rritje ka dhënë kontribute të reja.