Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Guangzhou - Nan Fung Konventa Ndërkombëtare dhe Qendra Ekspozuese

Booking.com
Adresa: Nan Feng Hui Zhong Xin, Haizhu Qu, Guangzhou Shi, Guangdong Sheng, Kinë
Faqja e internetit:

Booking.com (Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map, Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë)

Nan Fung International Convention & Exhibition Centre dhe Langham Place Guangzhou të cilat janë zhvilluar nga Hong Kong-bazuar Nan Fung Group me investime më shumë se 3 miliardë RMB. Është flamuri i parë tregtar në Guangzhou që integron objekte ekspozimi me një hotel me pesë yje.

E vendosur në zonën kryesore të Konventës së Pazhou dhe Ekspozimit dhe zonës së tregtisë, NICEC ulet pranë Guangzhou International Convention and Exhibition Centre, vendi për Panairin e Kantonit mbulon një sipërfaqe prej 32,836 metra katrorë (dyshemeja e planifikuar e përgjithshme është 150,089 metra katrorë) duke shijuar transportin e përshtatshëm.

Me shërbime moderne dhe profesionale, NICEC ofron një platformë unike për markat dhe biznesmenët për të krijuar vlera të pakufizuara dhe për të arritur qëllimin përfundimtar të suksesit.