Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Taipei TWTC Nangang Qendra e Ekspozitave

http://www.twtcnangang.com.tw

Booking.com
Adresa: Nr. 1, Jingmao 2nd Rd., Qarku Nangang, Taipei City 11568, Tajvan
Faqja e internetit: (http://www.twtcnangang.com.tw)

Booking.com Kliko këtu për të parë kompleksin në hartë(nëse google hartë nuk punon në Kinë)

Që nga hapja e sallës së ekspozitës TWTC Nangang në 2008 është bërë një pikë referimi kryesore në Taipei dhe model për industrinë e MICE. Katet e nivelit të dyfishtë të ndërtesës me qëllim të strukturës përmbajnë një hapësirë ​​mbresëlënëse 45,360 të hapësirës së shfaqjes. Në nivelin e sipërm të kësaj ndërtese të certifikuar me gjelbërim është SkyDome. Dome është sheshi më i madh i kolonës pa viza në Tajvan dhe mund të mbajë njerëz të 18,000. Është një vend i mrekullueshëm për shfaqjet tregtare ndërkombëtare, koncerte, konferenca të shitjeve të drejtpërdrejta, konferencë fetare, ngjarje të udhëtimit nxitës dhe partitë e fundvitit.