enarzh-CNnltlfrdehiiditjakoptruestr
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Yiwu International Expo Center

Adresa: Zong Ze Dong Lu, Shi Yiwu, Jinhua Shi, Zhejiang Sheng, Kinë, 322000
Faqja e internetit: (http://www.cccfair.cn/zbfw)

Yiwu International Expo Center është vendosur në Yiwu të Kinës. Kjo qendër është një nga qendrat më të famshme të vendit. Ajo organizon disa nga ngjarjet e njohura ndërkombëtare çdo vit të lidhura me një sërë industrive. I gjithë kompleksi përbëhet nga një sallë ekspozimi, një hotel 28 me kat 5, një bibliotekë, një qendër ekspozitë, një stadium dhe një palestër noti. Yiwu expo qendër e bën këtë zonë një zonë të vërtetë ekspozitë dhe aktivitete publike. Qendra ekspozuese krenohet me zonat e saj shumëfunksionale dhe fleksibël dhe me aftësinë e saj për të organizuar lloje të ndryshme ngjarjesh. Yiwu International Expo Centre është një nga ofruesit më të përshtatshëm të hapësirës për çdo ngjarje.

Ngjarje Popullore