enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Shanghai New International Expo Center (SNIEC)

Adresa: 2345 Longyang Rd, ShiGi GongYuan, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Kinë, 201203
Faqja e internetit: (http://www.sniec.net/)

SNIEC, i vetmi vend i përbashkët sino-gjerman me menaxhimin perëndimor është vendi kryesor ekspozitë ndërkombëtare në zemër të Shangait, një metropol me 25 milion njerëz. Është qendra tregtare dhe portë e Kinës, që lidh pjesën tjetër të vendit tonë me Azinë dhe botën. Shumica e qendrave prodhuese dhe shpërndarëse të vendit janë të vendosura pranë Shangait.

Jemi të nderuar të emërohemi si një nga vendet kryesore të ekspozitës në botë, dhe tregon shumë për punën tonë. Me një përqindje mbi 70 të shfrytëzimit në 2014, ne jemi Nr. 1 në botë.

Me eksperiencat e 15 që punojnë së bashku me organizatorët e lartë globalë dhe vendas, ne kemi zhvilluar më tej partneritetet dhe përsosmërinë tonë në një histori suksesi të suksesshëm. Në fakt, pothuajse 5 milion vizitorë marrin pjesë në ekspozita ndërkombëtare tregtare 100 në vendin tonë 300.000m2 çdo vit. Tregu konkurrues në Kinë - sidomos në Shangai - na motivon të përmirësojmë vazhdimisht shërbimet tona tashmë të themeluara dhe të respektuara me vetëm një qëllim: Bëni shfaqjen tuaj edhe më të mirë dhe më të suksesshme në të ardhmen.

I gjithë ekipi SNIEC është 100 për qind i përkushtuar për të bërë shfaqjen tënde udhëheqëse në industrinë tuaj! Ne presim që t'i shërbejmë ekspozitave, ngjarjeve dhe klientëve tuaj. Ne kuptojmë nevojat tuaja, na vijnë dhe na sfidojnë.