Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Konventa dhe Ekspozita në Shenzhen

http://www.szcec.com

Booking.com
Adresa: Konventa dhe Ekspozita Cente, FuTian CBD, Futian Qu, Shenzhen Shi, Kinë, 518045
Faqja e internetit: (http://www.szcec.com)

Booking.com (Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map, Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë)

Konventë dhe ekspozitë në Shenzhen ekspozitë, konferencë, biznes, furnizim ushqimi, argëtim, etj në një tërësi organike, të investuar nga qeveria komunale Shenzhen, besojë konventën Shenzhen dhe menaxhimin e ekspozitë bashkë qendër, LTD., Zyrtarisht vënë në përdorim në 2004. Që nga hapja në 2004, ekspozita gati 300, ka mbajtur me sukses më shumë se takimet e 1350, me audiencën e më shumë se 2000.2008 mbajtur në konventën dhe qendrën e ekspozitës në Shenzhen, një total i ekspozitës së lojrave 75, më shumë sesa takimet e 500, zona ekspozuese e 1.8 milion metra katrorë, homologët e tretë kombëtarë.

Qendra e Konventës dhe Ekspozita në Shenzhen është e vendosur në qendër të qytetit, qyteti më i madh i qytetit Shenzhen, mbulon një sipërfaqe prej 22 milion metra katrorë, me një sipërfaqe ndërtimi totale prej 280000 metra katrorë nga lindja në perëndim të 540 metra, 282 metra gjerë veri-jug, mbi tokë deri në një maksimum prej 60 metra, kate 6, shtresa nëntokësore 2, strukturë çeliku, kube qelqi dhe kombinim i përsosur mur, natën në ndriçimin dekorativ, gdhendur në mënyrë të shkëlqyeshme, reputacioni "Crystal Palace".

Ekspozita, konferenca dhe funksionet e shërbimit në një strukturë hierarkike, relativisht të pavarur dhe të afërt. Një shtresë e sallës së madhe të ekspozitës 9 në një tip "U", zona ekspozuese shtëpie e metra katror 105000, mund të akomodojë ekspozitën standarde 5000 të kabinëve. Qendra e Konferencës e pezulluar në sallën e ekspozitës, me një total të dhomave të takimit 35, përsosmërisë funksionale, madhësive të ndryshme dhe mund të përdoret si një vend i ngrënies në fund të fundit. Zona me dy nivele të shërbimit të kanalit kryesor deri në metra 480, përmes gjërave, kalimi i sipërm lëshohet për tu fokusuar në ofrimin e një shumëllojshmërie të ekspozitës së shërbimeve mbështetëse.

Qendra e Konventës dhe Ekspozita në Shenzhen, objektet e avancuara, do të organizojë një sërë ekspozitash, konferencash, takimesh, ceremoni, ritualesh, festash dhe aktiviteteve artistike të zgjedhjeve ideale.