enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Konventa dhe Qendra e Ekspozitës në Shenzhen

Adresa: Kongresi dhe Ekspozita Cente, FuTian CBD, Futian Qu, Shenzhen Shi, Kinë, 518045
Faqja e internetit: (http://www.szcec.com)

Konventë dhe ekspozitë në Shenzhen ekspozitë, konferencë, biznes, furnizim ushqimi, argëtim, etj në një tërësi organike, të investuar nga qeveria komunale Shenzhen, besojë konventën Shenzhen dhe menaxhimin e ekspozitë bashkë qendër, LTD., Zyrtarisht vënë në përdorim në 2004. Që nga hapja në 2004, ekspozita gati 300, ka mbajtur me sukses më shumë se takimet e 1350, me audiencën e më shumë se 2000.2008 mbajtur në konventën dhe qendrën e ekspozitës në Shenzhen, një total i ekspozitës së lojrave 75, më shumë sesa takimet e 500, zona ekspozuese e 1.8 milion metra katrorë, homologët e tretë kombëtarë.

Konventa dhe Qendra e Ekspozitës e Shenzhen është e vendosur në rrethin e qendrës së qytetit, Qyteti Shenzhen, ndërtesa e vetme më e madhe, mbulon një sipërfaqe prej 22 milion metrash katror, ​​me një sipërfaqe ndërtimi totale prej 280000 metra katrorë nga lindja në perëndim prej 540 metrash, 282 metra e gjerë veri-jug, mbi tokë deri në një maksimum prej 60 metrash, 6 kate, 2 shtresa nëntokësore, strukturë çeliku, kube xhami, dhe kombinim perfekt i murit, natën në ndriçimin dekorativ, të gdhendur në mënyrë të jashtëzakonshme, reputacionin e "Crystal Palace".

Ekspozita, konferenca dhe funksionet e shërbimit në një plan urbanistik hierarkik, relativisht të pavarur dhe nga afër. Një shtresë prej 9 sallë ekspozite të mëdha në një tip "U", zona shtëpie e ekspozitës prej 105000 metrash katrorë, mund të strehojë 5000 ekspozitë ndërkombëtare të kabinave standarde. Qendra e Konferencave e pezulluar në sallën e ekspozitës, me gjithsej 35 dhoma takimesh, përsosmëri funksionale, madhësi të ndryshme, dhe mund të përdoret si një vend ngrënieje me fund të lartë. Zona e shërbimit me dy nivele të kanalit kryesor deri në 480 metra, përmes gjërave, pjesa e sipërme e lëshuar për tu përqendruar në ofrimin e një ekspozite të shumëllojshme shërbimesh mbështetëse.

Qendra e Konventës dhe Ekspozita në Shenzhen, objektet e avancuara, do të organizojë një sërë ekspozitash, konferencash, takimesh, ceremoni, ritualesh, festash dhe aktiviteteve artistike të zgjedhjeve ideale.