Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Zhongshan - Guzhen Konventa dhe Qendra e Ekspozitave

Booking.com
Adresa: Dong Xing Dong Lu, Zhongshan Shi, Guangdong Sheng, Kinë, 528400
Faqja e internetit:

Booking.com

(Kliko ↑ Google logo më lart për të parë në Google Map, Kliko këtu nëse google hartë nuk punon në Kinë)

Guzhen Konventa dhe Ekspozita Qendra - Zhongshan është e vendosur pranë Gushen Highway në Guzhen qytetit, Zhongshan City. Ajo është vendosur në hyrje të Zhongjiang autostradë, Gushen Highway dhe Guangzhou - Zhuhai Express hekurudhave në zonën qendrore të qytetit Guzhen. Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është 62846.62 metra katrorë dhe sipërfaqja e përgjithshme e ndërtimit është rreth 33671 metra katrorë, nga të cilat zona e ekspozitës është 29258 metra katror, ​​nga të cilat qendra pritëse e konferencës ka një sipërfaqe ndërtimi të 4413 metra katrorë dhe ka më shumë sesa kabina standarte 1500. Ndahet në tre salla ekspozuese sipas funksioneve: Salla A është ndriçimi i ndriçimit të Pavilonit, Salla B është ndriçimi i zonës së markës, Salla C është zona e ndriçimit profesional. Qendra e biznesit e makinës, qendra e konferencave, qendra e hotelerisë dhe zyra e kompanisë ekspozuese janë të barabarta. Investimi i përgjithshëm i projektit është 110 milion juan.