Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Guangzhou - Kompleksi i Panairit të Kantonit

http://www.ciefc.com

Harta & Hotele
Adresa: Jo. 380, Yuejiang Zhong Road, Guangzhou, Kinë
Faqja e internetit: (http://www.ciefc.com)

Kompleksi i importit dhe eksportit të Kinës(Kompleksi i Kantonit për të shkurtër), gjithashtu emrin Qendra Ndërkombëtare e Konventës dhe Ekspozita Guangzhou or Pazhou International Exhibition Centre. Qendra më e madhe e ekspozitës e modernizuar në Azi është e vendosur në ishullin Pazhou, Guangzhou të Kinës. Kompleksi i Panairit i Importit dhe Eksportit në Kinë (Kompleksi i Panairit të Kantonit), qendra më e madhe e modernizuar e ekspozitës në Azi, është e vendosur në ishullin Pazhou, Guangzhou të Kinës. Isshtë një integrim perfekt i shqetësimeve njerëzore dhe ekologjike dhe teknologjisë së lartë, duke e ndezur botën si një yll i ndritshëm. Kompleksi përfshin një sipërfaqe ndërtimi totale të 1,100,000 M2 me një zonë ekspozitë shtëpie të 338,000 M2 dhe një zonë ekspozitë në natyrë të 43,600 M2. Zona A ka një zonë ekspozitë shtëpie prej 130,000 M2 dhe një zonë ekspozitë në natyrë të 30,000 M2, Zona B ka një zonë ekspozitë shtëpie të 128,000 M2 dhe një zonë ekspozitë në natyrë të 13,600 M2, dhe Zona C ka një zonë ekspozitë shtëpie të 80,000 M2.


Harta & Hotele