Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Cili është dallimi në mes të 3 Phase of Fair of Canton? Te paraqitura

Është e lehtë të tregosh dallimin në mes të 3 Faza e Panairit të Kantonit, por mënyra më e mirë po përpiqet më shumë si fjalë kyçe në

http://i.cantonfair.org.cn

pastaj filtroni nga faza për të parë se cila fazë keni produktin që ju nevojitet.

Faza 1 fokusohet në produktet elektrike dhe elektronike dhe produktet industriale. Shumica e produkteve të fundit të teknologjisë së lartë të Kinës janë në fazën e parë të Panairit të Kantonit. Ajo ka numrin më të madh të marrëveshjeve dhe blerësve të fazave 3.

Faza 2 fokusohet në uch produkte intensive të punës si sende ushqimore, stoli, dhurata dhe mobilje. Është industria më dominuese e Kinës, gjithashtu numri më i madh i blerësve nga vendi perëndimor i fazave 3.

Faza 3 fokusohet në veshje, këpucë, çanta ... dhe ilaçe ushqimore të tilla si përdorimi i njerëzve. Ka shfaqje mode. Femra e preferuar e fazës 3.

të dielën qershor 03
Ishte kjo e dobishme?