enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kërko për Produkte

Hapi 1:

Ju lutemi shkoni te faqja Ekspozues dhe Produkt në http://i.cantonfair.org.cn/en/  Mobile: http://www.cantonfair.org.cn/m/widget/page/preview.html

Hapi 2:

Ju lutemi zgjidhni kategorinë e produktit ose futni fjalët kyçe të produktit për të kërkuar produkte dhe furnizues.

Hapi 3:

Lista e ekspozuesve mund të kërkohet për referencën tuaj. Produktet kryesore të ekspozuesit dhe informacioni i kompanisë dhe lokacioni i kabinëve do të shfaqen dhe ju mund të shkarkoni informacione me shtypje, email ose skanim të kodit QR. Ju mund të shtoni ekspozuesit në lite tuaj të preferuar dhe shikoni historinë.

Ju mund të klikoni në lidhjen e mëposhtme dhe të shihni rrënojat co.LTD

http://i.cantonfair.org.cn/en/SearchResult/Index?QueryType=1&KeyWord=rubber&CategoryNo=&StageOne=0&StageTwo=0&StageThree=0&Export=0&Import=0&Provinces=&Countries=&ShowMode=1&NewProduct=0&CF=0&OwnProduct=0&PayMode=&NewCompany=0&BrandCompany=0&ForeignTradeCompany=0&ManufacturCompany=0&CFCompany=0&OtherCompany=0&OEM=0&ODM=0&OBM=0&OrderBy=1&producttab=2

Ishte kjo e dobishme?

Faza e Kantonit të Panairit 1,2,3 të gjithë kanë lidhje me letrën

 

këtu ka shumë dhe pothuajse të gjitha llojet e produktit në Canton Fair.

Datat e panairit të kantonit https://www.cantonfair.net/exhibitions-list/canton-fair-2019

â € <

Rreth produktit Ndoshta mund të provoni në

 

https://www.cantonfair.net/faqs/products-exhibitors/how-can-i-find-the-product-or-exhibitor-i-need 

 

 

 

https://www.cantonfair.net/faqs/products-exhibitors/what-is-the-difference-between-the-3-phase-of-canton-fair

â € <

Nëse nuk e zgjidh problemin tuaj, mund t'i përgjigjeni këtij mesazhi.

 

 

Ishte kjo e dobishme?