enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kam lexuar se të gjitha hotelet rreth 10Km kanë një autobus lokal. A mund të më shpjegoni se si funksionon ky shërbim? Te paraqitura

Shumica e hoteleve dhe të gjithë 4,5-yllit hotel rreth 10Km në panairin e Kantonit kanë shërbimin e autobusit të anijes drejt kantonit të drejtë, por ende, jo të gjithë prej tyre. Ne ju sugjerojmë të kontaktoni hotelin për ta konfirmuar atë.
 
Disa hotele të largëta nga kantoni të drejtë kanë edhe shërbimin e autobusit të anijes.
 
Koha e caktuar do të tregohet në hollin e hotelit në atë kohë. Shumica 3 ose 4 herë çdo mëngjes dhe pasdite.
 
Ju do na kontaktoni për t'ju ndihmuar të konfirmoni ose të merrni numrin e kontaktit të hotelit, ne do të duam t'ju ndihmojmë. Është e rëndësishme për të konfirmuar hotelin tuaj ka një autobus të anijes në panair.
të premten Janar 25
Ishte kjo e dobishme?