Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Si të mos regjistrohem para online, regjistrohuni direkt në zyrën e regjistrimit? Te paraqitura

Është në rregull.

Regjistrohu drejtpërdrejt në zyra e regjistrimit nuk do të rreshtohet shumë kohë sa keni menduar.

Vendi i para-regjistrimit nuk është i përshtatshëm për përdoruesit ose intuita, do t'ju kushtojë shumë kohë. Dhe akoma, duhet të regjistroheni përsëri në zyrën e regjistrimit përmes kanaleve të shprehura.

Pra, nëse doni të regjistroheni nga kanalet e shprehura kur merrni në panair, mund të provoni të regjistroheni paraprakisht në internet.

të enjten tetor 04
Ishte kjo e dobishme?