Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Konferenca dhe Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës në Përputhshmërinë Elektromagnetike

Nga maji 23, 2019 09: 00 deri në maj 24, 2019 18: 00
postuar nga cantonfairnet
+ 86-21 32516618-

http://www.emcexpo.com/siteengine.php?do=zh-tw/about

Booking.com
http://www.emcexpo.com/siteengine.php?do=zh-tw/about
Klikime: 2261

Duke qenë Elektronika më e madhe EMC / EMI / Certifikimi / Ekspozita e Sigurisë Kinë, Konferenca Ndërkombëtare dhe Ekspozita e Kinës për përputhshmërinë elektromagnetike (EMC / China) është një urë për të lidhur biznesin tregtar në një shkallë globale. , EMC / Kina do të mbahet në Shenzhen. Ne ju ftojmë përzemërsisht që të jeni pjesë e shfaqjes për të paraqitur përparime dhe tendenca.

EMC / Kina ka dy pjesë: ekspozita dhe seminare. Në atë kohë ekspozita do t'u japë mundësinë të pranishmëve të prezantojnë plotësisht produktet e tyre; ndërkohë, vizitorët do të komunikojnë thellësisht me ndërmarrjet duke vizituar shfaqjen dhe duke marrë pjesë në seminar.

"TThe emc më të madhe, emi, certifikimit, ekspozitë të sigurisë në Kinë."
Konferenca Ndërkombëtare dhe Ekspozita e Kinës për përputhshmërinë elektromagnetike do t'u japë mundësinë të pranishmëve të prezantojnë plotësisht produktet e tyre, ndërkohë, vizitorët do të komunikojnë thellësisht me ndërmarrjet duke vizituar shfaqjen dhe duke marrë pjesë në seminar.


500 Figurë u larguan