Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong Mega Showcase

Nga dhjetori 25, 2019 10: 00 deri në dhjetor 28, 2019 20: 00
+ 852 2591 9823

http://megashow-expo.com.hk/hong-kong-mega-showcase.html

Booking.com
http://megashow-expo.com.hk/hong-kong-mega-showcase.html

Hong Kong Mega Showcase

Duke qenë një nga platformat më të njohura për vizitorët vendas dhe të huaj, shfaqja mbledh programe të ndryshme skenike, p.sh. Konkurrenca në shtëpi dhe shtëpiake, Workshop DIY përveç Stage Lucky Draw që vizitorët të kënaqen me

6 zonat kryesore
 • Artizanat X'mas
 • Zona e Kujdesit Bukuri dhe Shëndetësor
 • Modelet dhe Zona e Gear Sport
 • Pazari i Markave dhe Dyqani i Pop-up
 • Zona Lokale e Dizajnit dhe Nisjes
 • Pavioni i Jashtëm

Pushime Festive Ndjenjë Blerje

Vitrina e Hong Kong Mega, pika kryesore e vitit, do të mbahet në Qendrën e Konventave dhe Ekspozitës në Hong Kong. Gjatë dekadës së fundit. Showga Hong Kong Mega ka pozicionuar në mënyrë triumfale veten si një karnaval unik shtëpie me elementë "Hani", "Pije", "luaj" dhe "Argëtim".

Mbi kabinat 1,200! 1.45 milion vizitorë në trafik! Të ardhurat e vlerësuara të HKD 900 këtë vit
 • Kosto efektive e lartë, shitje direkte tek vizitorët në vend
 • Shfaqje emocionuese në skenë
 • Rrjeti i përhapur i promovimit për të tërhequr mbi një milion vizitorë
 • Përvetësoni klientë të rinj
 • Kanali i promovimit dhe shitjes më të mirë
 • Testoni përgjigjen e tregut për produkte të reja dhe sigurohuni që pozicioni efektiv i markës të jetë efektiv

Sumarrob
Shumë shfaqje të mëdha, mjaft të mrekullueshme

500 Figurë u larguan