Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Hong Kong Dasma e Panairit


From December 11, 2020 09:30 until December 13, 2020 18:00
00852-2591 9823

 

Hong Kong Dasma e Panairit

 

Ekspozita Hongkong-Azi (Holdings) Ltd paraqet ekspozitë më të madhe të dasmës në Hong Kong katër herë çdo vit

Ekspozita Hongkong-Azi (Holdings) Ltd paraqet ekspozitë më të madhe të dasmës në Hong Kong katër herë çdo vit. 8 zonat tematike të panairit të dasmës, që përbëhen nga kabina 500, ofrojnë produktet dhe shërbimet më të fundit dhe më të plota të dasmave; në mënyrë të barabartë për të mos humbur është lista e gjallërim me iWedding Club. Çiftet mund të regjistrohen për të shijuar dhuratat dhe shërbimet e veçanta të dasmës! Shanset janë që duan të shohin tendencat më të fundit të martesave në sallë, të marrin pjesë në lojrat e skenës dhe tërheqin me fat dhe gjithashtu të marrin shumë oferta, informata për martesën dhe më shumë që janë pothuajse të padurueshme.

 Zonat e Theme 8:
 

· Dasma Jashtë dhe Honeymoon

· Shërbimi profesional i Klientëve Civilë të Martesave

Ban Shërbimi i Dasmës, Vendi dhe Shërbimi i Kateringut Jashtë

Own Fustan Dasmash & Qira Kostumesh dhe Fotografi Dasmash & Videografi

Are Kujdesi për lëkurën dhe përbërjen e dasmës, Kontrollimi Para-Martesor

· Bizhuteri Dasma

· Shërbimi i Planifikimit të Dasma, luleshitës dhe Dekorimi i Venusit

Card Karta e Dasmës, Verë, Shërbim me Qira Makine, Dhuratë & Tortë

Panairi i dasmës në Hong Kong përmban një shfaqje të koleksioneve të veshjes së dasmës

Panairi i Dasmave në Hong Kong përmban një shfaqje të koleksioneve të veshjeve të dasmës, mbulesave dhe aksesorëve, koleksioneve të fustaneve të nuseve, luleshitës dhe artistëve me lule, skenës dhe shfaqjeve të dasmës, dekorimeve të festave, ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave të dasmës, furnizuesve të dasmave, sallave të dasmave, estetistëve të nuseve, artistëve të tatuazheve, produkte kozmetike dhe bukurie martesore, karta ftesash, dhurata martese, stoli, dyqane dhe stilistë, veshje martesash, planifikues dasmash, agjenci udhëtimesh, grup orkestrash, zyra martesore, astrologë dasmash, fotografë dasmash, video & DVD dasmash, dhe shumë më tepër.

Klikime: 19031

vend


Amit
Organizuar mirë Shfaq shfaq mbresëlënëse Shfaq bukur Produkte Amazing
0
Poonam
Shumë lloje të dasmës, pazar me një ndalesë është shumë i përshtatshëm. Ekspozitë e Madhe
0

500 Figurë u larguan