Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Zbatimit të Kabllove në Shanghai

Nga maji 25, 2020 09: 00 deri në maj 27, 2020 18: 00
postuar nga cantonfairnet
86-21 66126799-

http://www.kqexpo.cn/

Booking.com
http://www.kqexpo.cn/
Klikime: 5433

c674.jpg - 230.90 kB

Ekspozita Ndërkombëtare e Teknologjisë së Zbatimit të Kabllove në Shanghai
■ shfrytëzojeni mundësinë për të qenë një lider në industrinë e re të energjisë

Ndërsa shtetet rrisin investimet në ndërtimin e infrastrukturës, siç janë reformimi i rrjetit të energjisë elektrike urbane dhe rurale, lulëzimi i zhvillimit të autostradës së informacionit, komunikimi dhe përmirësimi i pajisjeve elektrike dhe kërkesa e produkteve të konservimit të energjisë dhe përmirësimi etj, do të promovojë më tej pajisjet elektrike industriale, shiritat e ngushtë dhe produktet e urës, kërkesa e tregut, në të njëjtën kohë do të përzënë pajisjet elektrike industriale, luginën me autobuz, urën dhe zhvillimin e shpejtë të pajisjeve të lidhura dhe industrisë së lëndëve të para. Pajisjet elektrike industriale të Kinës, sustat e busbarëve dhe produktet e urës duhet të arrijnë nivelin e pranueshëm dhe konkurrues në tregun ndërkombëtar dhe një numër i madh i produkteve duhet të përmirësojnë nivelin teknik dhe nivelin e produkteve, kështu që vitet e fundit, pajisjet elektrike industriale, slotet e autobuzave, dhe produktet e urës do të jenë në një periudhë bum të kërkesës. Me qëllim të rritjes së promovimit dhe aplikimit të produkteve të reja, teknologjive të reja dhe pajisjeve të reja të pajisjeve elektrike industriale, grooves dhe urës në vend dhe jashtë vendit, përmirësojnë nivelin e teknologjisë së përparuar të pajisjeve elektrike industriale, grooves dhe urave platformë e shfaqjes dhe komunikimit për homologët vendas dhe të huaj.

■ madhësi dhe popullaritet të pashembullt

Ekspozita mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metra katrorë dhe më shumë se ndërmarrjet 300 nga më shumë se vende dhe rajone të 20 anembanë botës marrin pjesë në ekspozitë, me një audiencë të vlerësuar prej më shumë se 30,000 njerëz. Me një qëndrim efikas dhe pragmatik, komiteti organizues nuk do të kursejë asnjë përpjekje për të ndërtuar një platformë profesionale ekonomike dhe tregtare për industrinë e kanalit të kabllove të Kinës dhe të eksplorojë mundësi të pakufizuara biznesi për ekspozuesit.

■ Vlera e mundësive të biznesit

Ne ftojmë audienca nga kompanitë e energjisë, naftës dhe kompanitë petrokimike, kompanitë e inxhinierisë së energjisë, industrinë e hekurit dhe çelikut, departamentet e energjisë elektrike, departamentet e blerjes, nënstacionet, termocentralet, departamentet e mbrojtjes së mjedisit, ndërmarrjet prodhuese të pajisjeve elektrike, institucionet kërkimore shkencore vendimmarrësit dhe personelin përkatës. Personeli i përfshirë në komunikimet, ndërtimin e energjisë bërthamore, industrinë e automobilave, hekurudhën e elektrizuar dhe transitin hekurudhor urban, anijet, shfrytëzimin në det të hapur të naftës, ndërtimin e banimit dhe ndërmarrjet e tjera. Jashtë dhe Hong Kongu, Makao dhe Tajvani, profesionistë të energjisë dhe profesionistëve të industrisë së energjisë dhe profesionistëve të biznesit, me urdhër të lartë për të kryer shkëmbime dhe negociata me ekspozuesit: organizatorët për të krijuar një platformë tregtare efikase të industrisë së kabllove të urave kabllore, vlera komerciale e saj është e pashembullt.

B publicitet të fortë dhe promovim

Mblidhen miliona databaza gjigante të audiencës profesionale, për të punuar së bashku me më shumë se treqind media të huaja, përmes të gjitha llojeve të gazetave, revistave, radiove, TV, faqet e internetit, mediat në natyrë, e-commerce, propaganda sinkronike shumëkanalësh, dhe mbulueshmëria, mbulimi profesional dhe i gjerë, dhe krijimi i një atmosfere të mirë për opinionin publik për ekspozuesit, sjellin mundësi të shumta bashkëpunimi.

Kategoritë e produktit:

  • urë lidhëse kabllosh, urë lidhëse kabllosh, kabllo rrjeti, kapak kabllor, tavan kabllor, kabllo rrëshqitëse, galvanizim i urës, ura, urë elektrostatike e pensioneve, ura e këtij lloji, ura modulare, ura e madhe e urës, urë zjarri, urë FRP, kllapa në rritje, urë me alumin dhe aliazh alumini, ura aliazh alumini dhe produkte të tjera periferike.
  • pajisjet e përpunimit: makineritë industriale të përpunimit: makina CNC për prerje dhe prerje CNC, makineritë e përpunimit të makinerive, busbar (busbar) makina për përpunim, busbar (busbar), makina për prerje dhe prerje dhe produkte të tjera periferike.
  • lugë metalike, kanali i autobusit të kallajve, tub çeliku, çeliku, aliazh alumini shell vulosje kanali autobus, lugë modulare, parandalimin e linjës rolling, linjat e shpërndarjes mekanike pajisje, linjat telefonike, lug PVC, lugë dysheme, lug lidhës busbar, micropower dhe tub ndriçim autobus , presioni i lartë i presionit të lartë dhe të ulët presioni i izolimit të tipit aktual të gypave me izolues të nxehtësisë, gypi i gypave të gypave të kulluar plotësisht të mbyllur (i papërshkueshëm nga uji, parandalimi i zjarrit, kanali i autobusit anti-korrozioni) , dhe linjat e tranzitit hekurudhor dhe produkteve të tjera të përpunimit të lidhura.

500 Figurë u larguan