Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Ekspozita Ndërkombëtare e Punës në Shanghai


From May 27, 2021 09:30 until May 29, 2021 18:00
+ 86 021-61158191


Ekspozita Ndërkombëtare e Uniformës Profesionale e Shangait (e shkurtër për "OUE")

Ekspozita Ndërkombëtare e Uniformës Profesionale të Shangait (shkurt për "OUE") mbahet nga Dhoma e Tregtisë e Tekstileve dhe Veshjeve, Federata e Industrisë dhe Tregtisë Gjithë-Kineze dhe Grupi Liso, të cilët integrojnë burimet superiore të industrisë për të ndërtuar një platformë të re të blerjes dhe me një ndalesë për uniformat profesionale, dhe është një ekspozitë profesionale e cila është krijuar për administratën e taksave, administratën e drejtësisë, industrinë dhe administrimin e tregtisë, duhanit, minierave, rrjeteve të energjisë elektrike, naftës, petrokimike, hapësirës ajrore, transportit hekurudhor, financave dhe bankave, hoteleve dhe restoranteve dhe ndërmarrjet dhe institucionet e tjera qeveritare. OUE do të mbahet në Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center, e cila do të ketë një shfaqje gjithëpërfshirëse të uniformës administrative të punës, smokeve profesionale, uniformave, materialeve të uniformave të punës dhe pëlhurave dhe uniformave të tjera organizative të bëra nga konsumatori. Ai siguron një gamë të plotë të zgjidhjeve dhe platformën e shërbimeve të tregtisë me një ndalesë për organet dhe njësitë qeveritare brenda dhe jashtë vendit, shpërndarësit e uniformave të punës, tregtarët, shitësit me pakicë, blerësit e ndërmarrjeve të mëdha dhe institucioneve publike dhe industri të tjera.
 

Ekspozita Ndërkombëtare Profesionale e Shangait ka qenë tashmë treguesi i erës që do të nxisë zhvillimin e industrisë dhe përmirësimin e strukturës së uniformës profesionale dhe është bërë ekspozita kryesore profesionale e Kinës për uniformën profesionale

"OUE" është një platformë tregtare ndërkombëtare për udhëheqjen e ndërtimit të kanalit uniform të markës profesionale dhe blerjen e grupeve në Kinë, dhe Ekspozita Ndërkombëtare e Uniformës Profesionale të Shangait u mbajt me sukses në Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center Për nga madhësia dhe specifikimet, ajo lë një të freskët ndjenja për ekspozuesit dhe vizitorët. 40,000 metra katrorë për ekspozitë, ajo mblodhi 30,000 vizitorë profesionistë dhe ka 700 marka uniforme profesioniste të cilat vijnë nga 20 vende dhe rajone marrin pjesë në ekspozitë. Përveç kësaj, ajo ka tërhequr 500 media vendase dhe të huaja, 30 reporterë kinezë dhe të huaj për t'u prezantuar në skenë, krahasuar me OUE-në e tretë, numri i ekspozuesve ka një rritje prej 56%, dhe zona e ekspozitës ka një rritje prej gati 180%, dhe audienca në skenë ka një rritje prej 113%, e cila vendosi një platformë ndërkombëtare biznesi për pjesëmarrësit për të pasur një ankorim të afërt dhe efikas.

Takimi i komunikimit në forumin e biznesit, takimi i prirjes së industrisë, prezantimi i produktit të ri, zgjedhja e markës, shfaqje të mrekullueshme të pistës dhe shumë konferenca të tjera mbahen njëkohësisht gjatë ekspozitës, e cila ka pozicionimin e saktë të grupeve me cilësi të lartë, ndërton platformën e larmishme, zhvillon një -analizimi i thellësisë së industrisë dhe promovon zhvillimin e industrisë. Përfshirë Konkurrencën e Projektimit të Uniformës Profesionale të Kinës, Samitin e Sipërmarrësve të Uniformave të Punës të Kinës, Lirimin e Trendeve të Uniformave Profesionale të Kinës, Çmimin për Dhjetë Markat më të Popullta të Kinës të Uniformës së Punës, Forume të standardeve të personalizuara të Uniformës së Kinës dhe aktivitete të tjera. Ekspozita Ndërkombëtare e Punës e Shangait tashmë ka qenë treguesi i erës që do të nxisë zhvillimin e industrisë dhe përmirësimin e strukturës së uniformës profesionale, dhe është bërë ekspozita kryesore profesionale e Kinës e uniformës profesionale.

Ekspozita Ndërkombëtare e Punës në Shanghai

Kategoritë e produktit:
 • Zona e kanalit të markës tregtare:
  Modë biznesi, rroba të stilit perëndimor, veshje, fustan nusërie, këmishë, veshje profesionale të bëra me porosi, pajisje (kravatë, produkt lëkure, shall mëndafshi, etj;
 • Sipërfaqja profesionale e grupit të profesionit:
  Sipërfaqja e zonës së industrisë: Për grupimin e uniformave profesionale për qeveritë, ndërmarrjet dhe institucionet dhe për uniformën e industrisë;
  Sipërfaqja e punimeve në punë: mbathje, rroba pune dhe veshje të veçanta mbrojtëse, etj. Për ndërmarrjet industriale dhe minerale;
 • Zona e veçantë e furnizimit:
  Uniforma e shkollës: uniforma në kopshte-universitet, duke përfshirë uniformat e pranverës / vjeshtës, uniformat e verës, uniformat e dimrit dhe uniformat sportive;
  Zona e uniformuar e hotelit: rroba për personelin menaxhues dhe personelin e shërbimit;
  Uniforma mjekësore: uniforma e infermiereve, uniforma e mjekut, uniforma e udhëzimeve mjekësore, uniforma e pacientit, uniforma e gënjeshtrës, uniforma e dhomës së operacionit etj;
  Hapësira sportive e veshur: veshin në natyrë, veshin e golfit, veshin për biçikletë, motor, peshkim, ekskursion dhe ndërtimin e trupit etj;
 • Shell, materiale ndihmëse dhe zona e aksesorëve: 
  Shell dhe material ndihmës për uniforma profesionale, pajisje veshjesh (këpucë, kapak, qese, shall mëndafshi, emblemë, rrip i belit, kravatë) etj;
 • Programet e prodhimit të veshjeve, pajisjet dhe zonat ndihmëse të produktit:
  Pajisjet e qepjes, sistemi CAD / CAM / sistemi i varur, pajisjet e tërheqjes dhe prerjes së rrobave, rrobat që përshtatin sistemin e daljes, pajisjet lazer, pajisjet hekurosëse dhe të mbarimit, pajisjet e qëndisjes dhe shtypjes, pajisjet tejzanor, pajisjet para-ngushtuese dhe lidhëse dhe sistemin e menaxhimit të informacionit të ndërmarrjeve , etj.

 

Klikime: 10766

vend


pret
Do të doja të dija më shumë informacione lidhur me ekspozitën uniforme.
0

500 Figurë u larguan