Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kina Ndërkombëtare High-end Shëndeti Grain & Oil Ekspozita


From May 17, 2021 09:30 until May 19, 2021 18:00
+ 86-010-85785006 / 07
Kategorite bujqësi, Ushqim & Pije

 

Kina Ndërkombëtare High-end Shëndeti Grain & Oil Ekspozita

 
Kina Ndërkombëtare High-end Shëndeti Grain & Oil Ekspozita

"Kina drithëra dhe vajra të mirë" Ekspozita Ndërkombëtare e Kokërrrave dhe Vajit të Shëndetit të Kinës, e referuar si "ekspozitë ndërkombëtare e drithërave dhe vajrave të nivelit të lartë të shëndetshëm" është miratuar nga Ministria e Tregtisë e Republikës Popullore të Kinës, shumë organizata autoritare së bashku organizuar nga expo ne kompani ndërkombëtare e ekspozitave. Oil Global formon një model ekspozimi turneu në Pekin, Shanghai, Changsha, Chengdu dhe vende të tjera. Pritet që ekspozita të tërheqë qindra ndërmarrje nga e gjithë bota për të marrë pjesë në ekspozitë dhe shkalla e ekspozitës do të arrijë një nivel të lartë.Intel Health Food & Oil Expo është mbajtur me sukses që nga viti 2006


Intel Health Food & Oil Expo është mbajtur me sukses që nga viti 2006, i cili tërhoqi më shumë se 300 ndërmarrje nga e gjithë bota. Madhësia e shfaqjes është më shumë se 15000 metra katrorë. Më shumë se ambasadat e 20 në Kinë ...

Kategoritë e produktit:

1. Vaj perimesh drusore: vaj ulliri, vaj camellia, farë kamelli, vaj bozhure, vaj arre, vaj kokosit, vaj bajame, vaj luleshtrydhe, farë pishe vaj, vaj frutash sago, vaj farë rrushi etj.

2. Vajra vegjetale bimore: vaj liri, vaj farë luledielli, vaj farolaj farë, vaj gjalpë gjalpë, vaj susam zjarri, vaj farë luledielli, vaj badiava, vaj misri, vaj rapeseed, vaj kungull farë dhe vaj vaj vaj

3. Vaj ushqimor të importuar: vaj ulliri ekstra të virgjër, vaj avokado, vaj kokosit, vaj luledielli, etj.

4. Vajra të tjera ushqimore: vajra me formulë, vaj peshku ushqimor, vaj vegjetal, vaj me acid të lartë vaji, vaj i dyfishtë i ulët, vaj shëndetësor i klasës së lartë etj.

5. Vaj me aromë të lartë: vaj i palmës i rafinuar, vaj susam, vaj hithër, vaj chili, vaj mustardë etj.

6. Pajisjet e përpunimit dhe paketimit: kuti prej llamarine, shishe të naftës plastike, shishe me vaj xhami, pajisje për përpunimin e yndyrës, paisje paketimi, kapsula shishe, shtypje etiketash, dizajn paketimi, dizajn reklamash etj.

Klikime: 10598

vend


500 Figurë u larguan