Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Bakery në Kinë

Nga korriku 24, 2020 09: 00 deri në korrik 26, 2020 18: 00
+ 86-10 64787342-

Ekspozita Ndërkombëtare e Bakery në Kinë

Ekspozita Ndërkombëtare e Bakery në Kinë

CBBE "Ekspozita ndërkombëtare e pjekjes në Kinë" (ekspozita e pjekjes në Pekin) pas shumë vitesh zhvillimi, është bërë një ekspozitë e njohur profesionale në industrinë e pjekjes në vend dhe jashtë saj. Shumë vite në një total prej ndërmarrjeve 7200 në më shumë se vendet dhe rajonet e 40, ekspozitën ndërkombëtare të pjekjes CBBE Kinë u zgjodh si një nga ekspozitat më me influencë të industrisë ushqimore, ndikimin e saj, statusin e industrisë, konsensusin e besimit të industrisë. CBBE me të njëjtën periudhë të aktiviteteve të pasura dhe të gjalla, popullaritetin, vëllimin dhe shërbimin e mirë fitojnë besimin dhe mbështetjen. "Cbbe", me temën "Pjekja e lumtur, Pekini i gjallë", do të mbahet në Pekin këtë vit. zona pritet të arrijë 50,000 katrore metra, dhe numri i vizitorëve do të tejkalojë 80,000.Development industrinë e pjekjes në Kinë konferenca do të mbahet dhe konkurrenca krijuese, pjekje buke seri seri, pjekje kulmin BBS marketing menaxhimit të teknologjisë sallë leksion, pjekje dhe kështu në më shumë se 10 fushën e aktiviteteve të pasura dhe të gjalla. Me qëllim të promovimit të zhvillimit të pjekjes në shtëpi, pjekjes së ushqimit, Këtë vit do të mbahet në ekspozitën ndërkombëtare të pjekjes në shtëpi, pjekje ushqimi, pjekje profesionale në shtëpi, pjekje në sallën e ushqimit, ekspozitë në pjekjen në shtëpi BBS, konkurrencë etj. , për pjekjen në shtëpi, pjekjen e industrisë ushqimore brenda dhe jashtë vendit për të ndërtuar një platformë autoriteti.

Ekspozita ndërkombëtare e bakrit CBBE në Kinë

Ekspozita ndërkombëtare e bakrit CBBE, e organizuar nga shoqata e industrisë ushqimore të Kinës dhe ekspozita e tregtisë ndërkombëtare e Pekinit, LTD, do të mbahet në Pekin. Ekspozimi dhe pjekja e panairit ushqimor të mbajtur në të njëjtin vend dhe të njëjtën periudhë, duke mbuluar të dyja pavionet 10 pritet të jetë më shumë se pesëdhjetë mijë metra katror zonë ekspozitë, audienca do të përbëhet nga njerëzit 80000, të njëjtën periudhë pajisje CBBEE ndihmuese panairi i aktiviteteve të pasura dhe të gjallë, do të shtojë më shumë mundësi biznesi për ndërmarrjet brenda dhe jashtë vendit, industrinë ushqimore në botë negociatat tregtare dhe bashkëpunimi i marketingut, platforma më e shpejtë dhe efiçente e komunikimit. Ndërmarrjet e reja 600 nga vendet dhe rajonet 10 përfshirë Gjermaninë, Shtetet e Bashkuara, Tajvanin dhe Hong Kongun pritet të marrin pjesë.

CBBE do të integrojë burimet tregtare vendore dhe ndërkombëtare

CBBE do të integrojë burimet tregtare vendore dhe ndërkombëtare, do të mbajë ngjarje relevante në të njëjtën periudhë dhe do të ofrojë shërbime të mira për industrinë e pjekjes në zhvillim të shpejtë me një fillim të ri dhe përparime të reja.

Produkt Kategoria:

1. Përbërësit e pjekjes

 • Pjekja e lëndëve të para dhe përbërësve
 • Aditivët e pjekjes dhe preservatives
 • Pjekje mbushje
 • Dekorime tortë

2. Pajisjet e pjekjes

 • Pajisjet e pjekjes
 • Pjekje
 • Furra dhe pajisje

3. Përpunimi i pjekjes

 • Prodhimi Mooncake dhe mooncake
 • Prodhimi i ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave
 • Prodhimi i karamele dhe karamele
 • Akullore dhe akullore
 • Prodhimi i rostiçeri dhe rostiçeri
 • Kafe dhe makina kafeje
 • Përpunimi i pjekjes dhe teknologjitë R & D

4. Zgjidhjet e paketimit të pjekjes

 • Materialet e paketimit të pjekjes
 • Pajisjet dhe pajisjet për paketimin e pjekjes
 • Pakoja e paketimit

5. Përmbajtje të tjera ndihmëse në industrinë e pjekjes

 • Instrumentet laboratorike dhe matëse
 • Shfaqja, magazinimi dhe kabinete frigoriferike
 • Gastronomia dhe Catering
 • OEM / ODM
 • Sherbimet
 • Teknologjitë e informacionit
 • Montimi dhe mobilimi për dyqane
 • Logjistikë
 • Media
 • Institucionet e trajnimit
Ekspozita e Furrave
Si të regjistrohem në Ekspozitën tuaj për të marrë pjesë.
Chawla Deepak
Duke marrë pjesë në shfaqje
Pls më lejoni të kem detaje të shfaqjes

500 Figurë u larguan