Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë Ndërkombëtare Mirëmbajtja Auto & Riparimi Expo

From October 13, 2020 09:00 until October 15, 2020 18:00
+ 86-20-8922 0105

Kinë Ndërkombëtare Mirëmbajtja Auto & Riparimi Expo

Kina duke e bërë atë tregun më të madh të makinave në botë

Kina ka më shumë se 220 milion makina në rrugët e saj dhe pritet të ketë më shumë se 250 milion nga 2020. Kina pritet të prodhojë më shumë se 40 milion makina në vit në 2019 dhe 45 milion në 2020, duke e bërë atë tregun më të madh të makinave në botë. Tregu i shërbimit të automobilave pas shitjes është një pjesë e rëndësishme e konsumit të tregut të automobilave. Zhvillimi i shpejtë i industrisë së automobilave të Kinës ka siguruar një themel të fortë industrial dhe mbështetje të fuqishme të tregut për tregun e shërbimeve të pas-shitjes së automobilave dhe do të formojë një treg 1.5-2 trilion yu super-automobil të madh pas shitjes.

Do të bashkëpunojë më shumë se njëqind skuadra të mëdha për një gamë të plotë të medias tre-dimensionale të publicitetit

AMRE është një profesionist mirëmbajtje auto ekspozitë kombëtare të orientuar drejt industrisë së markës, duke u mbështetur në industrinë e automobilëve dhe burimet më të mëdha të mundshme të tregut në botë, sipas kërkesave të zhvillimit të industrisë metalike aktuale dhe tregjeve vendase dhe të huaja, të trashëguara dhe të shtrira në bazë e përvojës së suksesshme në ekspozitë, në të gjitha nivelet e departamenteve qeveritare, shoqata të industrisë nën kujdesin dhe mbështetjen, pas organizatorëve të planifikimit të kujdesshëm të organizimit, bashkëpunimit, AMRE do të rishfaqet në Guangzhou me një perspektivë të re 2020, ekspozita do të tregojë më të fundit produktet dhe arritjet në fushën e metaleve dhe drejtimin e zhvillimit të ardhshëm, do të bashkëpunojnë më shumë se njëqind skuadra të mëdha për një gamë të plotë të medias tridimensionale të publicitetit.

Për shumicën e ekspozuesve vendas dhe të huaj për të ofruar "platformë profesionale, ndërkombëtare dhe të shfaqjes së markave

Ne do të vazhdojmë të ekspozojmë "markën e shquar, pioniere dhe inovative, pragmatike, të forcojmë shërbimin", duke u mbështetur në menaxhimin unik, shkencor dhe shërbimin e shkëlqyer, me një koncept të ri për ekspozuesit e përgjithshëm vendas dhe të huaj për të ofruar një "specializim, internacionalizim dhe quajtur "platformë ekranit, për industrinë globale mirëmbajtjen e auto për të siguruar më shumë mundësi për bashkëpunim, promovuar produktet metalike kineze plotësisht në sistemin e prokurimit global, me pjesën tjetër të botës auto industri koordinimin dhe bashkëpunimin, përfitim reciprok dhe të fitojë të fitojë dhe zhvillimi dhe përparimi i përbashkët.

Kategoritë produkt
 • Pajisjet e mirëmbajtjes së automjeteve
 • Mjete të mirëmbajtjes së automjeteve
 • Makinë speciale për mirëmbajtjen e automjeteve
 • mirëmbajtjen e makinave AIDS
 • pajisjet e testimit të automobilave
 • Produkte spërkatëse automobilistike
 • Paint dhe riparimin e produkteve
 • Produkte të lidhura me gomën e automobilave
 • Pajisjet dhe produktet e riparimit të gomave të automobilave
 • Mirëmbajtja e makinave dhe mirëmbajtja e pajisjeve dhe produkteve
 • sistemin e pastrimit të kullimit
 • Mbrojtja e mjedisit automotive dhe produktet e kursimit të energjisë
 • Elektronikë automotive
 • Produktet e sigurisë së automobilave
 • Operacioni i zinxhirit të shërbimit të makinave
 • S të tjera

500 Figurë u larguan