Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Kinë Ftohje

Nga prilli 09, 2019 09: 00 deri në prill 11, 2019 18: 00
postuar nga cantonfairnet
+ 86-10-58565888

http://www.cr-expo.com/?lang=en

Booking.com
http://www.cr-expo.com/?lang=en

c721.png - 671.89 kB

Ftohja në Kinë është një nga ekspozitat kryesore në botë për ftohje, ajër të kondicionuar, ngrohje dhe ventilim, përpunimin e ushqimit të ngrirë, paketimin dhe ruajtjen. Ajo përmban një gamë të gjerë ekspozitash, me përparimet më të fundit në teknologji që pasqyrojnë zhvillimet dhe arritjet më domethënëse në industri. Frigoriferi i Kinës është një treg ideal për kompanitë në industri të fillojnë produktet, teknologjitë më të fundit dhe të gjejnë atë që dëshirojnë, që profesionistët të blejnë, shesin dhe ndërtojnë rrjetin e biznesit. Gjithashtu, do të mbahen seminare të ndryshëm që përfshijnë temat më të fundit dhe më të nxehta në industrinë HVAC & R.

Kategoritë e produktit:
  • Pajisjet e Ftohjes
  • Kondicioner
  • Bimët e ventilimit
  • Pajisjet e Ngrohjes
  • Pajisjet e montimit për ftohje dhe ajër të kondicionuar
  • Vegla dhe pajisje për ftohje dhe ajër të kondicionuar
  • Të tjerët


Booking.com

500 Figurë u larguan