Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Auto Shanghai


From April 18, 2019 09:30 until April 25, 2019 17:30
+ 49 89 55 29 12 116-

INFORMATA TË EKSPOZUESIT

 • E themeluar në 1985 si ekspozita më e hershme profesionale ndërkombëtare në Kinë.

 • Ekspozita e parë kineze e automobilave ndërkombëtare që u bashkua me UFI.
 • Një mbledhje mbresëlënëse dhe e njohur e industrive ndërkombëtare të automobilave sjell vëmendje të madhe, mbështetje dhe pjesëmarrje të industrive të automobilave brenda dhe jashtë vendit.

Zhvillimi i shpejtë i industrisë kineze të automobilave kërkon teknologji të reja, të përparuara dhe koncepte R&D. Si tregu më i madh i ri në të gjithë botën, të gjithë gjigantët e industrisë së automobilave dhe furnizuesit e tyre po përqendrohen në Kinë.

Auto Shanghai me një sipërfaqe ekspozite totale prej 360,000 metrash katrorë, tërhoqi mbi 1,000 ekspozues nga 18 vende dhe rajone, 11,000 gazetarë që përfaqësojnë 2,035 organizata mediatike vendase dhe të huaja që bashkërisht dëshmuan suksesin dhe shkëlqimin e Auto Shanghai.

Të dy organizatorët vendas dhe të huaj, të cilët janë shumë të specializuar dhe autorizues, do ta planifikojnë ekspozitën tërësisht dhe do të vazhdojnë të inovojnë, bazuar në suksesin e Auto Shanghai, duke ofruar shërbim dhe menaxhim të klasit të parë, për t'ju prezantuar me një Super Shanghai Shanghai. Me këtë ju ftojmë ngrohtësisht të jeni pjesë e saj.

E 17-ta Auto Shanghai do të zbulojë veten me vizione krejt të reja para Kinës dhe botës. Ne e zgjerojmë mirëseardhjen tonë më të ngrohtë për pjesëmarrjen tuaj në ngjarjen më të vlefshme në industrinë e automobilave.

 • Makina pasagjerësh, automjete komerciale, autobusë, kamionë dhe automjete me qëllime të veçanta
 • Dizajn automatik dhe produkt konceptual i ri
 • Pjesët dhe komponentët e automobilave, duke përfshirë:
  • Motori dhe sistemet mekanike
  • Gearbox, shter, bosht, frenat drejtues, pezullimin dhe sistemet e trupit
  • Sistemet elektrike dhe elektronike
  • Gomave dhe rrotave
 • Pajisje të automobilave, duke përfshirë:
  • Prerje e brendshme
  • Sisteme audio dhe video makine
  • Sistemet e lundrimit dhe telekomit
  • Sistemet e kondicionimit të ajrit
  • Sistemet e sigurisë dhe të automjeteve
 • Matja, testimi dhe kontrolli i pajisjeve dhe sistemeve
 • Mirëmbajtja dhe riparimi, garazhi, punëtoria dhe pajisjet e punës
 • Produktet e kujdesit të makinës
 • Bojra, lubrifikante, aditivë dhe furnizime të tjera automatike
 • Teknologji të ngjashme prodhuese, makineri, pajisje dhe mjete
 • Sisteme kompjuterike dhe softuere të ngjashme
 • "Internet Plus" të lidhura me produktet dhe shërbimet e automobilave si dhe shërbime të tjera të ngjashme
 • Shërbimet financiare të automobilave

Klikime: 12127

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Edson
Energjia Bateria armazenar, filtrot e djegshme
Ju jeni në produktin e plotë të prodhuesve.
Kërko për automjete dhe kamera.
Filtros para combustiveis, naftë, gaz, alcool.
Grato

0

500 Figurë u larguan