Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shitje me pakicë Asia Conference & Expo (RACE)

Nga nëntori 17, 2020 10: 00 deri në nëntor 19, 2020 18: 00
+ 852 2827 6211

Shitje me pakicë Asia Conference & Expo (RACE)

Si ekspozita kryesore e shitjes me pakicë në Azi

Si ekspozita udhëheqëse e shitjes me pakicë në Azi, RACE është krenari e njohur si ngjarja MUST-JOIN në mesin e tregtarëve më me ndikim të industrisë dhe blerësit. RACE përmban tri fusha të fokusuara: Teknologjia me Pakicë, Dizajn me Pakicë dhe Pakicë në Shitje në Shitje dhe Internet, si dhe seminare të ndryshme edukative në vend dhe ngjarje të rrjetëzimit.

Zbuloni produkte të reja

Në Retail Asia Conference & Expo, do të gjeni mbi produktet dhe zgjidhjet 2,000 për dyqanin tuaj të shitjes me pakicë. Ekspozuesit tanë ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë të produkteve të teknologjisë dhe dizajnit, të tilla si VR / AR, POS, shenjat dixhitale, sistemi i sigurisë, CRM, ndriçimi, materialet, mannequins, vitrinë dhe më shumë. Ju mund të krahasoni çmimet dhe funksionalitetin e furnizuesve të ndryshëm, dhe të merrni vendime të informuara dhe inteligjente blerjeje.

Informacion, Frymëzime dhe Mundësi

Përveç bisedës me furnizues të ndryshëm, takohen me profesionistë me pakicë me një përzierje prej 88% nga Hong Kongu dhe 12% nga jashtë! Ne kemi përgatitur një sërë mundësish të rrjetëzimit për ju për të përmbushur dhe ndarë idetë me kolegët e tjerë të industrisë ose partnerët e ardhshëm të biznesit.

Kategoritë e produktit:

Moda / Aksesorë / Sport
Shikoni & xhevahire
Bukuri / Kujdesi personal / Shëndetësia
Shitore / Detyra e Lirë / Supermarket / Komoditet
Dizajn / Arkitekturë / Konsulencë / Marketing
Të tjerët (p.sh. Pronës / Elektrike / Telekom / IT / Siguri)

500 Figurë u larguan