Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Bizhuteri dhe aksesorë të modës së Azisë

Nga Mars 03, 2020 10: 00 deri në mars 06, 2020 16: 00
At Hong Kong AsiaWorld-Expo Adresa: Aeroporti Ndërkombëtar i Hong Kongut (HKG), 1 Sky Plaza Rd, Chek Lap Kok, Hong Kong
+ 852 2516 1677 / 2585 6179

https://exhibitions.asiafja.com/3fj/en-us/

Booking.com
https://exhibitions.asiafja.com/3fj/en-us/
Klikime: 9449

Bizhuteri dhe aksesorë të modës së Azisë

premton të jetë një përvojë pasuruese dhe emocionuese për blerësit profesionistë që kërkojnë cilësi dhe shumëllojshmëri. Mos e humbisni këtë mundësi për të parë tendencat e fundit të dizajnit për Vjeshtë / Dimër 2019, të mbani biseda kuptimplota me ekspertë të industrisë dhe të krijoni partneritete të reja biznesi.


Bizhuteri dhe aksesorë të modës së Azisë

Bizhuteri dhe aksesorë të modës së Azisë - Mars (3FJ) premton të jetë një përvojë pasuruese dhe emocionuese për blerësit profesionistë që kërkojnë cilësi dhe shumëllojshmëri. Mos e humbisni këtë mundësi për të parë tendencat e fundit të dizajnit për Vjeshtë / Dimër 2019, të mbani biseda kuptimplota me ekspertë të industrisë dhe të krijoni partneritete të reja biznesi.Pikat kryesore të Panairit

• Ekspozuesit 300 + nga e gjithë bota do të shfaqin bestsellerët e tyre dhe koleksionet e reja

• Zona të theksuara të temave - Dizajner Atelier, Zona e Aksesive Mode dhe Pavilion i xhevahireve prej çeliku inox

• Pesë pavionë gruporë që përfaqësojnë Kinën kontinentale, Indinë, Korenë, Filipinet dhe rajonin e Tajvanit do të sjellin një gamë të gjerë produktesh trendesh

• 5,000 + vizitorë nga e gjithë bota pritet të marrin pjesë

Konceptet emocionuese të temave dhe pavionet e grupeve


Një formacion yjor i atraksioneve shton edhe më shumë eksitim në Panairin e Bizhuteri dhe Aksesorëve të Modës të Azisë - Mars (3FJ), duke përfshirë pesë pavionë të grupeve dhe tre zona tematike.
Zonat e temave të nënshkrimeve, Atelier Designer, Zona e Aksesive të Modës dhe Pavilionët e xhevahireve të Stainless Steel dhe xhevahireve të meshkujve, do të pasurojnë më tej ofertat 2020 Fall / Winter mbi ekspozuesit 300 në këtë ngjarje të industrisë, që shkon nga 27. 2. - 2. 3. 2020 në Sallat 3 & 6 të AsiaWorld-Expo, Hong Kong. Për më tepër, pesë pavionë grupesh që strehojnë ekspozues nga Kina kontinentale, India, Koreja, Filipinet dhe rajoni i Tajvanit do të demonstrojnë specialitete të veçanta të tregut.


Booking.com
Panair tregtar
Të interesuar për këtë panair

500 Figurë u larguan