Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ekspozita Ndërkombëtare e Ngjitësve dhe Ngjitësve të Kinës


From September 16, 2020 09:30 until September 18, 2020 17:30
010-64288748


Ekspozita Ndërkombëtare e Ngjitësve dhe Ngjitësve të Kinës

Profili i Ekspozimit

ADHESIVE KINA është ngjarja e parë dhe e vetme në industrinë e ngjitësit për të marrë ificationertifikimin UFI, i cili mbledh ngjitëse, ngjitëse, bojë, shirit PSA dhe produkte etiketash në botë. Bazuar në më shumë se vite 21 të zhvillimit të vazhdueshëm, ADHESIVE KINA është bërë platforma ideale për komunikimin e industrisë në teknologji dhe biznes.

Të udhëhequr nga plani 5-vjeçar i qeverisë kineze 13 dhe strategjia e saj "Made in China 2025", kërkesa për ngjitëse dhe sealantë po rritet. Sasia e përdorimit dhe fusha e aplikimit zgjerohen gjithashtu. Rimëkëmbja shkatërruese globale ekonomike e kombinuar me një ngadalësim në Kinë, prodhimi dhe vëllimi i shitjeve të territorit të Kinës u zhvilluan me shpejtësi, duke patur një rritje vjetore dyshifrore vjetore. ADHESIVE KINA & TL-Expo ka grumbulluar një pasuri të burimeve dhe apel të fortë për markë. Ne do të vazhdojmë të ndërtojmë një platformë ideale për Kinën dhe botën.

ADHESIVE KINA do të mbahet në Shanghai New International Expo Center. Ai do të ndajë informacionin dhe teknologjinë më të lartë të industrisë. Do të tërheqë më shumë se ekspozues 500 dhe vizitorë profesionistë 30,000 përtej vendeve dhe rajoneve 40.

Kategoritë e produktit:
 • Produkte të ndryshme ngjitëse dhe ngjitëse
 • Kimikatet dhe lëndët e para për ngjitësit dhe ngjitësit
 • Testimi i ngjitjes dhe shërbimet analitike, shërbimet e deponimit të mbeturinave, shërbimet e konsulencës, sistemet softuerike, botimet.
 • Produkte PSA dhe HMPSA seri, si shirit ngjitës, etiketë etj. Dhe pajisjet e produktit PSA dhe lëndët e para për prodhimin e produktit PSA.
 • Pajisjet e aplikimit ngjitës, pajisjet e ruajtjes, instrumentet e matjes dhe mjetet e ndërtimit, si dhe teknikat.
 • Materialet e paketimit të paketimit, teknikat e aplikimit, makineritë dhe pajisjet, kontejnerët dhe të gjitha llojet e produkteve në industrinë e paketimit.

ADHESIVE KINA me numrat:
 • 25 000 vizitorë
 • Ekspozuesit 500
 • 30 000 metra katrore hapësirë ​​expo
Produktet kryesore që do të prezantohen:
 • Produkte të ndryshme ngjitëse dhe sealant: ngjitës me bazë uji, ngjitës të ndjeshëm ndaj presionit, poliuretani, shkrirja e nxehtë, epoksi, silikoni, gome, dhe ngjitësit inxhinierikë dhe sealantët
 • Kimikatet dhe lëndët e para për ngjitësit dhe sealantët: rrëshirë, tretës, dylli, monomerë dhe ndihmës
 • Testim ngjitës dhe shërbime analitike, shërbime të depozitimit të mbeturinave, shërbime këshillimi, sisteme softuerësh, publikime
 • Produktet e serive PSA dhe HMPSA: shirita ngjitës, etiketa, etj.
 • Pajisjet e përpunimit të produkteve PSA, instrumenti i testimit dhe lëndët e para për prodhimin e produkteve PSA
 • Pajisjet ngjitëse të aplikimit, pajisjet e depozitimit, instrumentet e matjes, dhe mjetet e ndërtimit, si dhe teknikat
 • Paketimi i lëndëve të para, teknikat e aplikimit, makineritë dhe pajisjet, kontejnerët dhe të gjitha llojet e produkteve në industrinë e paketimit
ADHESIVE KINA - një ekspozitë për ata që janë të angazhuar në fushat e:
 • Ndërtim
 • Kimi
 • Dekor
 • Prodhimi dhe mirëmbajtja e elektronikës
 • Akordim automobilistik
 • Burime të ripërtëritshme të energjisë
 • me pakicë

Klikime: 18790

Gjeni akomodimin tuaj përreth

Kiran Kumar
Ngjitëse
Të interesuar të marrin pjesë në panair.
0

500 Figurë u larguan