Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

CITEXPO - Ekspozita Ndërkombëtare e Gomave e Kinës

From August 16, 2021 09:00 until August 18, 2021 17:00
+ 86 10-8589-8181

CITEXPO - Ekspozita Ndërkombëtare e Gomave e Kinës

Tregu më i madh i gomave dhe rrotave në rajonin e Azi-Paqësorit

China International Tire Expo u krijua në 2003 nga Reliable International ekspozuar International Tire Expo u krijua në 2003 nga Reliable International Exhibition Services Co, Ltd ... Qëllimi i organizimit të kësaj ekspozite është të ofrojë një cilësi të lartë dhe platformë efektive të tregtisë për të gjithë botën gomë dhe rrota (rim) industri. Profili i ekspozitës i CITEXPO jo vetëm që mbulon materialin prodhues dhe makinerinë për gomë dhe timon (rim), por gjithashtu përfshiu një gamë të gjerë të produkteve të gomave dhe timonit (rim), shërbimeve të pas shitjes dhe pajisjeve përkatëse. Seri e bollshme produkti e bëjnë CITEXPO të bëhet një nga tregjet më të suksesshme tregtare për zinxhirin e industrisë së rimoreve të gomave dhe timonit në të gjithë botën. Për më tepër, shfaqja jonë po ofron gjithashtu një nga vendet më të mira të tregut për blerësit dhe furnizuesit globalë ose shitësit.

Produkt Kategoria:

Goma / Tubes / zorrë
Pajisjet e Riparimit / Servisimit të Gomave
Pajisjet dhe materialet prodhuese
Rripa / rrota
Riparimi i pajisjeve dhe materialeve
Aksesorë të gomave
Shërbime / produkte të tjera

https://www.youtube.com/watch?v=BeJC3C4mOBE


Në CITEXPO, grupet e mëposhtme të njerëzve mund të arrijnë qëllime të ndryshme në mënyrë efektive:
  • Për furnizuesit vendas, ata mund të takohen me blerësit e kualitetit dhe sasisë së lartë nga e gjithë bota pa u larguar jashtë kufijve.
  • Për furnizuesit e huaj, ata mund të takojnë blerësit vendas dhe ndërkombëtarë në një vend, në vend që të udhëtojnë nëpër vende të ndryshme të rajonit dhe qytete të ndryshme në Kinën e madhe. Ata gjithashtu mund të takojnë një gamë të gjerë prodhuesish kinezë për ndërtimin e partneritetit të tyre të mundshëm.
  • Për tregtarët vendas, ata mund të përmbushin numrin më të madh të furnizuesve në një vend në vendin e tyre. Ata gjithashtu mund të takojnë shumë furnizues të huaj të huaj dhe të eksplorojnë më shumë mundësi në shitësin lokal.
  • Për tregtarët e huaj, askund tjetër në botë, ata mund t'i takojnë këta furnizues kinezë si në CITEXPO. CITEXPO është tregu më i madh në botë për gomën kineze, rrota dhe produktet e lidhura me to.

Jali
Achat de pneus
Bonjour je souhaiterais vizitorë votre sallon à fin de rencontrer des fabricants o
1
alfindo rudyani
duhet përfaqësues
Unë do të doja të kërkoja një përfaqësues si një udhërrëfyes që të na ndihmojë për informacione të gjitha në lidhje me ekspozitën ndërsa mbërrijmë atje. Faleminderit.
0
alfindo rudyani
duhet përfaqësues
Unë do të doja të kërkoja një përfaqësues si një udhërrëfyes që të na ndihmojë për informacione të gjitha në lidhje me ekspozitën ndërsa mbërrijmë atje. Faleminderit.
0
Judith
Ngjarje shumë profesionale mjaft informacion për vizitorët dhe përfaqësim i mirë për shitësit
0

500 Figurë u larguan