Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Kina Expo Clean


From March 30, 2021 09:30 until April 02, 2021 18:00
+86 21 3339 2080

 

Standardi i industrisë aziatike të pastrimit

Industria e Pastrimit në Kinë është zhvilluar nga një industri shumë e para-pjekur në industrinë moderne dhe inovative. Kina tani është qendra e pajisjeve, mjeteve dhe kimikateve të pastrimit mbarëbotëror. Blerësit kanë mundësi unike për burim nga një sasi e madhe e produktit në cilësi të ndryshme dhe vargjet e çmimeve.

HOTEL PLUS -TOTAL SOLUTION PËR VETITË TREGTARE është një platformë ndihmëse për sigurimin e zgjidhjeve të integruara për hotele, qendra tregtare, restorante, ndërtesa zyra, spitale dhe hapësira të tjera publike komerciale. 2002, është bërë një nga pikat më të mëdha të takimit të industrisë aziatike të pastrimit dhe kanali më i vlefshëm i qasjes në prodhuesit, furnizuesit, shpërndarësit dhe blerësit kinez të pastrimit. Veprimtaria tregon një gamë të gjerë produktesh nga pastrimi komercial, pastrimi i industrisë, pastrimi publik, pastrimi i komunave dhe kujdesi personal dhe në shtëpi. Shumica e markave kryesore të pastrimit si Karcher, 3M, Nilfisk-Advance, Hako, Diversey, Comac, IPC, Columbus dhe Tennant. etj. zgjodhën CCE si një nga platformat e tyre më të rëndësishme tregtare në industrinë e pastrimit të Kinës.

Kina Expo Clean

Kategoritë e produktit:
Makina dhe Aksesore Pastrimi
Platforma e punës ajrore Pajisjet e pastrimit me presion të lartë ose të ftohtë
Bateri Sistemi vakum industrial dhe qendror
Pajisjet e pastrimit të blindëve Pompat
Makina për lustrim dhe lustrim Makina për pastrim
Pajisjet e mirëmbajtjes së makinave Makina për pastrim dhe thithje
Pajisjet e pastrimit të qilimave Pajisjet e pastrimit të avullit
Spërkatësit e qilimit Makinë për restaurimin e gurit
Pajisjet e tavanit dhe pastrimit të murit Makina heqëse
Pajisjet e dehidifikimit Tubes
Pajisjet e pastrimit ade ad Pajisje pastrimi tejzanor
Pajisje Foam dhe llak Pastruesi i lagësht dhe i thatë
Tharës me dorë Pajisjet e pastrimit të dritareve


 

Kimikatet për pastrim dhe dezinfektues
Bactericides Larje të lëngshme të duarve
Kimikatet për pastrimin e qilimave Kimikate pastrimi kimik
De-scalers dhe degreasers Kimikatet e kontrollit të dëmtuesve
detergjenteve Polisher dhe strippers
Dezinfektues dhe sanitues Kabineti sterilizues
Dezinfektimi dhe sanimi kimik Makinë sterilizuese
Agjentët e pastrimit të dyshekut   

Pastrues të Mjedisit Indoor
Freshers Air Testimi IAQ
Pastrimi qendror i ajrit më i pastër Pastrues i pastrimit të ajrit të brendshëm
dezinfektues photocatalyst


 

Dhoma e larjes dhe pastrimi i tualetit
Letër e disponueshme Teknologjia e pastrimit të tualetit
shkume Mjetet e mirëmbajtjes së tualetit
Testimi i higjienës Letër higjienike dhe inde
Makina publike tualeti Mbulesa e tualetit
Produkte sanitare pastrimi Letër peshqirash dhe tekstili
Pastrimi sanitar i peshqve Fshira dhe çanta
Pastrues tualeti dhe kimikate  


 

Largimi i mbeturinave
Çanta dhe karroca dhe kontenierë Pajisjet mjekësore dhe trajtimi i mbetjeve infektive
Balerat dhe compactors Pajisjet tjera të reduktimit të madhësisë
Shporta dhe heqja e kontejnerëve Dizajni i riciklimit
Mbledhja e pajisjeve të transportit Stacioni i transferimit
Pajisje kompostimi Trucking dhe shërbimet e transportit
Sistemet dhe pjesët e hedhjes Pajisje të përdorura dhe të rinovuara
Grinders dhe shredders Pjesët e automjeteve
Menaxhimi i mbeturinave të rrezikshme Leasing-ut e pajisjeve të hedhjes së mbeturinave
Deponitë e pajisjeve dhe shërbimeve të projektimit  
 
 
Pastrimi i Shërbimeve të Lidhura
Kontraktorët e pastrimit Sektorët e shërbimeve të pastrimit industrial
Agjentët e menaxhimit të objektit Operatorët e lavanderi
Agjentët e strehimit Agjentët e kontrollit të dëmtuesve

Klikime: 27351

vend


Ballkani i Artës
Dua ta vizitoj këtë ekspozitë 2020
Të nderuar zotëri
Unë jam nga Nepal dhe dua disa makineri për pastrim si tub kuzhine; tub banjo; bllokimi i washmachine dhe tubi i brendshëm i ndërtesës. Ju lutem më informoni me detaj. Faleminderit.

0
Pratap Paduchuri
Vizitë ekspozitë
Të interesuarit të vizitojnë panairin
0

500 Figurë u larguan