Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Panairi Ndërkombëtar i Xhevahireve në Kinë

Nga nëntori 14, 2019 09: 30 deri në nëntor 18, 2019 17: 30
At Pekin - Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave të Kinës Adresa: 6 N 3rd Ring Rd E, Chaoyang Qu, Pekin Shi, Kinë, 100096
(852) 2561 5566

http://www.newayfairs.com/en/eventcalender.asp

Booking.com
http://www.newayfairs.com/en/eventcalender.asp
Klikime: 9066

Panairi Ndërkombëtar i Bizhuteri i Kinës (Verë)

Panairi Ndërkombëtar i Bizhuteri i Kinës (Verë)

Panairi ndërkombëtar i xhevahireve të Kinës (Summer), një nga tre ekspozitën më ekskluzive të bizhuterive në Kinë, ekspozita e parë e bizhuteri e Kinës më shumë se ekspozitë 50000 metra katrorë, më shumë se ekspozuesit 2200, nga vendet dhe rajonet 20 më shumë se blerësit 80,000 nga vendet 35 dhe rajonet, blerësit profesional do të arrijë më shumë se 70%. Ekspozita fokus në prodhimin e bizhuteri, tregtarët, dhe shoqëria, media, shkëmbimi publik vendosur qëllimin e platformës tregtare, ftoi Shtetet e Bashkuara, Korea e Jugut, Kina, Tajvani, Hong Kong, Sri Lanka, të tilla si ndërmarrjet e shquar bizhuteri në vend dhe jashtë, bizhuteri dhe tendencat e industrisë tregojnë lansimin e fundit, markë bizhuteri, promovimin e zhvillimit të tregut të bizhuteri me shpejtësi të lartë.

Ekspozita ndërkombëtare e bizhuteri e Kinës do të lansohet me formacionin e fundit

Ekspozita ndërkombëtare e bizhuteri e Kinës do të lansohet me formacionin e fundit, theksime të reja do t'ju bëjnë të pamundur të ndaloni: leksionet e ekspertëve ndërkombëtarë, interpretimi i bukur i modelit luksoz, ankandi i drejtpërdrejtë dhe shumë aktivitete të tjera në të njëjtën kohë promovimi i mrekullueshëm në vend ju fton të të ndarë!


Booking.com

Shkuarja

  • Gravatar

    Alexandra Roque

  • Gravatar

    TroyDimensions

  • Gravatar

    Elisa Tsui

Elisa Tsui
A është e nevojshme Para-regjistrimi? dhe si?
Ju lutemi të këshilloni është një para-regjistrimi është e nevojshme? Duhet të merret një kartë elektronike regjistrimi për të siguruar hyrjen? Unë kam nevojë për të rezervuar biletën kështu që do të doja të pyes, a është e njëjtë e ngjashme me hekurin si ato të Hong Kongut? Faleminderit
James Tan
Ishte një ekspozitë e madhe dhe po kërkoja mjete gemologjike, materiale dhe mjete. Shumë furnizues të dobishëm për mua.

500 Figurë u larguan